Pomagam i wpłacam

W Klinice – na ludowo!

25 października 2011

Dziś w Klinice przy Bujwida pojawili się niezwykli goście. Do małych pacjentów przyjechali członkowie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk – jednego z największych polskich zespołów folklorystycznych. Wrocławianie mieli okazję podziwiać jego występ dzień wcześniej w Kościele im. Maksymilana Marii Kolbego.

A ponieważ mali pacjenci Kliniki nie mogli uczestniczyć w koncercie – kilkoro członków "Śląska" postanowiło złożyć im wizytę osobiście. Dla jednych i drugich spotkanie było wielkim przeżyciem. Dzieci z ciekawością oglądały wielobarwne stroje, w które ubrane były tancerki, a także pozowały do wspólnych zdjęć. Na koniec wizyty każde dziecko otrzymało pamiątkową płytę i zdjęcie tancerzy w strojach ludowych.

 

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam