Pomagam i wpłacam

W to nam graj!

9 listopada 2011

Dni, tygodnie, a nawet miesiące spędzane w szpitalnych łóżkach, to dla małych pacjentów Kliniki przy Bujwida trudny czas. Dlatego tak ważne jest, aby mieli oni jak najwięcej możliwości  oderwania się od tej smutnej rzeczywistości. Okazją do tego są organizowane imprezy, zajęcia plastyczne, nauka języków obcych, a także zajęcia muzyczne. Na tych ostatnich dzieci uczą się gry na gitarze, a od dziś także na pianinie. Stało sie to możliwe dzięki przekazaniu na rzecz pacjentów Kliniki przez firmę URTICA, instrumentu klawiszowego Yamaha.

Dzisiaj dzieci mogły wypróbować możliwości pianina. Chętnych było wielu, a niektórzy z nich po raz pierwszy w życiu dotknęli klawiatury instrumentu!.

 

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam