Pomagam i wpłacam

W to nam graj!

9 listopada 2011

Dni, tygodnie, a nawet miesiące spędzane w szpitalnych łóżkach, to dla małych pacjentów Kliniki przy Bujwida trudny czas. Dlatego tak ważne jest, aby mieli oni jak najwięcej możliwości  oderwania się od tej smutnej rzeczywistości. Okazją do tego są organizowane imprezy, zajęcia plastyczne, nauka języków obcych, a także zajęcia muzyczne. Na tych ostatnich dzieci uczą się gry na gitarze, a od dziś także na pianinie. Stało sie to możliwe dzięki przekazaniu na rzecz pacjentów Kliniki przez firmę URTICA, instrumentu klawiszowego Yamaha.

Dzisiaj dzieci mogły wypróbować możliwości pianina. Chętnych było wielu, a niektórzy z nich po raz pierwszy w życiu dotknęli klawiatury instrumentu!.

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam