Pomagam i wpłacam

Wesołych świąt!

15 kwietnia 2022

Nadchodzące święta Wielkiej Nocy są czasem nadziei i wiary.

Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia wszystkim naszym przylądkowym Dzieciom, ich Rodzicom i Opiekunom, dzielnie stawiającym czoła wyzwaniu, jakim jest choroba nowotworowa.

Składamy serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom Kliniki codziennie towarzyszącym pacjentom w procesie leczenia i poświęcającym się w pracy dla ich dobra, zdrowia i życia.

Życzymy nieustannej energii naszym wspaniałym Wolontariuszom, których pomoc w tworzeniu jak najbardziej przyjaznych warunków do leczenia w Klinice jest nieoceniona.

Niech najbliższe dni będą czasem odpoczynku i wytchnienia dla naszych Partnerów, Darczyńców i Przyjaciół, dzięki którym możemy realizować to piękne posłannictwo, jakim jest walka o zdrowie i życie dzieci chorych na raka.

Dalszych sukcesów, które napawają nas dumą, życzymy OnkoMocnym – ozdrowieńcom. Jednocześnie dziękujemy Wam za zaangażowanie w działalność Fundacji i Kliniki.

Niech zbliżająca się Wielkanoc będzie czasem pomyślności, spokoju, radości.

Wesołych Świąt!

Życzy Wam Zespół Fundacji

Pozostałe aktualności

10 maja 2022

Ruszyły zapisy na XV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

Ruch przybliża nas do zdrowia -  to hasło Onkoigrzysk, zawodów lekkoatletycznych dla dzieci i młodzieży po leczeniu przeciwnowotworowym. Już 4 czerwca na Stadionie Olimpijskim odbędzie się 15-sta jubileuszowa edycja sportowych potyczek. Ruszyły zapisy dla chętnych do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji.

6 maja 2022

Firma HEADFOUND GmbH została Partnerem Strategicznym naszej Fundacji

Niemiecka firma HEADFOUND GmbH została Partnerem Strategicznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Oznacza to początek długofalowej współpracy, wsparcia finansowego i merytorycznego dla misyjnych działań Fundacji.

29 marca 2022

SIXT na ratunek ukraińskim dzieciom z chorobą nowotworową

Kierowcy firmy SIXT przejechali ponad 10 tysięcy kilometrów i byli do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, by razem z Fundacją “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i Fundacją Herosi nieść pomoc chorym na raka ukraińskim dzieciom i ich bliskim.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam