Pomagam i wpłacam

Weź udział w naszej akcji “Szkoły dla Nadziei”

26 października 2018

Zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do udziału w programie “Szkoły dla Nadziei”. To akcja naszej Fundacji, która ma upowszechniać wolontariat wśród dolnośląskich uczniów.

Wolontariat dla szkół

Informacje na temat programu zostały wysłane do dyrektorów szkół. Jeśli wiadomość nie dotarła do Waszej placówki, a chcecie Państwo wziąć udział w akcji, szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. Zgłoszenie prosimy wysłać na adres: fundacja@naratunek.org.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam