Pomagam i wpłacam

Wiecie, że trwa międzynarodowa kampania DRZEWO ŻYCIA?

22 marca 2021

I co ma na celu? Przede wszystkim wzmocnienie nadziei oraz pokazanie pilnej potrzeby przyspieszenia na całym świecie badań nad terapiami ratującymi życie dzieci i nastolatków chorych na raka, a także tych, którzy przeżyli nowotwór.

Organizatorem kampanii jest Childhood Cancer International i International Society of Paediatric Oncology – SIOP. Dołączyliśmy i my. I razem z Emilką zapraszamy do wzięcia udziału Was wszystkich

A jak można dołączyć? Zadanie jest proste: wystarczy namalować NAJWIĘKSZE NA ŚWIECIE DRZEWO z odcisków naszych dłoni. Jako symbol i przesłanie nadziei . Zobaczcie, jak pięknie zrobiła to Emilka!

Szczegóły: https://naratunek.org/aktualnosci/drzewo-zycia-przeslanie-nadziei-z-okazji-miedzynarodowego-dnia-walki-z-nowotworami-u-dzieci/ 

Pozostałe aktualności

13 kwietnia 2021

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dostał grant na badania nad terapią CAR-T!

Ależ to jest cudowna wiadomość! Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dostał grant w wysokości 15 milionów złotych z ABM na badania nad terapią CAR-T dla pacjentów onkologicznych!

9 kwietnia 2021

Radioterapia jak lot rakietą w kosmos. Michaś rapuje o walce z rakiem

Poznajcie kolejnego rapera z kliniki Przylądek Nadziei! Michał sam napisał tekst piosenki, założył strój kosmonauty, złapał za mikrofon i nagrał teledysk, w którym pokazuje swój sposób na walkę z rakiem. Zobaczcie jak wyszło!

30 marca 2021

Pijąc kawę “NA RATUNEK”, wspierasz dzieci chore na raka!

Do naszej przylądkowej drużyny wsparcia dołącza ekipa z MONKO.coffee, która postanowiła zrobić coś wspaniałego: 10% od sprzedaży każdej paczki kawy "NA RATUNEK", trafiać będzie na leczenie dzieci chorych na raka!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!