Pomagam i wpłacam

Wiecie, że trwa międzynarodowa kampania DRZEWO ŻYCIA?

22 marca 2021

I co ma na celu? Przede wszystkim wzmocnienie nadziei oraz pokazanie pilnej potrzeby przyspieszenia na całym świecie badań nad terapiami ratującymi życie dzieci i nastolatków chorych na raka, a także tych, którzy przeżyli nowotwór.

Organizatorem kampanii jest Childhood Cancer International i International Society of Paediatric Oncology – SIOP. Dołączyliśmy i my. I razem z Emilką zapraszamy do wzięcia udziału Was wszystkich

A jak można dołączyć? Zadanie jest proste: wystarczy namalować NAJWIĘKSZE NA ŚWIECIE DRZEWO z odcisków naszych dłoni. Jako symbol i przesłanie nadziei . Zobaczcie, jak pięknie zrobiła to Emilka!

Szczegóły: https://naratunek.org/aktualnosci/drzewo-zycia-przeslanie-nadziei-z-okazji-miedzynarodowego-dnia-walki-z-nowotworami-u-dzieci/ 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam