Pomagam i wpłacam

Wielkanoc już blisko …

3 kwietnia 2012

… dlatego w Klinice przy Bujwida zorganizowano uroczyste śniadanie Wielkanocne, na które zaproszono małych pacjentów, ich rodziców, personel medyczny, a także naszą Fundację.

Nie zabrakło życzeń złożonych przez prof. Alicję Chybicką oraz poświęcenia świątecznego stołu i znajdujących się na nim pokarmów.

My przynieśliśmy dla naszych małych podopiecznych prezenty od Zajączka. Mamy nadzieję, że sprawiły one wiele radości zwłaszcza tym, którzy nie będą mogli opuścić szpitalnych łóżek i wrócić na święta do domu.

 

Materiał udostepniony przez Superstację

Pozostałe aktualności

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam