Pomagam i wpłacam

Wielkanoc już blisko …

3 kwietnia 2012

… dlatego w Klinice przy Bujwida zorganizowano uroczyste śniadanie Wielkanocne, na które zaproszono małych pacjentów, ich rodziców, personel medyczny, a także naszą Fundację.

Nie zabrakło życzeń złożonych przez prof. Alicję Chybicką oraz poświęcenia świątecznego stołu i znajdujących się na nim pokarmów.

My przynieśliśmy dla naszych małych podopiecznych prezenty od Zajączka. Mamy nadzieję, że sprawiły one wiele radości zwłaszcza tym, którzy nie będą mogli opuścić szpitalnych łóżek i wrócić na święta do domu.

 

Materiał udostepniony przez Superstację

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam