Pomagam i wpłacam

Wielkanocne Śniadanie dla pacjentów kliniki

27 kwietnia 2011

 Wielkanoc kojarzy się nam z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, śmigusem dyngusem i przynoszącym prezenty zajączkiem.

Dlatego chcieliśmy, aby były one takie również dla podopiecznych naszej Fundacji, którzy spędzą ten świąteczny czas poza rodzinnym domem, w klinice.

Okazją ku temu było Wielkanocne Śniadanie zorganizowane dla pacjentów kliniki i ich rodziców.

Uczestniczyli w nim nie tylko mali pacjenci, ale opiekujęcy się nimi na co dzień personel medyczny, zaproszeni goście oraz pracownicy naszej Fundacji. Po tradycyjnym poświęceniu potraw, składano sobie życzenia dzieląc się jajkiem, smakowano świąteczne wypieki  oraz obdarowywano się prezentami.

Nasze podopieczne, Ala i Klaudia, złożyły w imieniu małych pacjentów świąteczne życzenia oraz zaśpiewały przygotowaną na tę okazję piosenkę.

 

Dzieci otrzymały mnóstwo zabawek, słodyczy, a także kolorowe plecaki z niespodziankami, ufundowane przez naszą Fundację. Chociaż w ten sposób mogliśmy sprawić, by na ich twarzach zagościł uśmiech i by oderwały się od szpitalnej rzeczywistości.

 

Relację ze śniadania przygotowała TVP Wrocław:

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam