Pomagam i wpłacam

Wigilijna Nadzieja zawitała do Przylądka

29 grudnia 2015

Jak co roku były wzruszające życzenia zdrowia, góra kolorowych prezentów i pyszne świąteczne przysmaki. Ale tym razem po raz pierwszy Wigilię z naszymi małymi podopiecznymi świętowaliśmy w nowych murach Przylądka Nadziei. Było kolorowo i wyjątkowo rodzinnie. Bo wszyscy razem tworzymy wielką fundacyjną rodzinę.
 
Dzielni pacjenci Przylądka Nadziei często miesiącami nie mogą opuszczać szpitalnych sal i nawet spacer po korytarzu jest dla nich wyzwaniem. Dlatego dbamy o to, żeby jak najbardziej umilić im czas, jaki muszą spędzić w klinice. Szczególnie ważne jest przyjęcie wigilijne, które organizujemy szczególnie z myślą o tych małych dzielnych wojownikach, którzy na święta muszą zostać w klinice. Z myślą o nich co roku Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” przygotowuje Wigilię dla swoich Podopiecznych, ich rodziców i lekarzy i pielęgniarek, którzy się nimi opiekują. Organizujemy wspaniałe przyjęcie – na każdego malucha czeka ogromna góra prezentów i słodyczy. Wierzymy, że takie wspólne świętowanie pozwala maluchom choć na chwilę zapomnieć o trudnej walce, jaką toczą każdego dnia. Pamiętamy, że dla tych małych wojowników równie ważne jak skuteczne leczenie, jest dobre samopoczucie. Uśmiechy ułatwiają im tę ciężką walkę, a świąteczne prezenty i wigilijny poczęstunek pozwalają wierzyć, że spełni się ich największe marzenie wypowiadane przy łamaniu się opłatkiem i pokonają raka.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam