Pomagam i wpłacam

Wigilijne spotkanie w Klinice

17 stycznia 2012

Tradycyjnie już jak co roku w Klinice przy Bujwida odbyło się wigilijne spotkanie małych pacjentów, ich rodziców, opiekunów, personelu medycznego Kliniki oraz pracowników naszej Fundacji.

W bibliotece czekał na wszystkich pięknie zastawiony stół, a na dzieci – prezenty od Gwiazdora. NIe zapomniano o wspólnym podzieleniu się opłatkiem, śpiewaniu kolęd, a także Jasełkach przygotowanych przez koło naukowe studentów Akademii Medycznej. 

Przedświąteczne spotkanie to dla pacjentow Kliniki szczeólne wydarzenie. Część z nich niestety nie będzie mogła pojechać na święta do domu i spędzi je w szpitalnym łóżku. Dlatego takż ważne jest, aby choć przez chwilę poczuli świąteczną atmosferę.

 

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam