Pomagam i wpłacam

Witamy Supra Brokers w gronie Przyjaciół Przylądka

20 grudnia 2020

Do grona Przyjaciół Przylądka Nadziei dołączył właśnie pan Marcin Foryś, prezes firmy SUPRA BROKERS S.A., największego brokera ubezpieczeniowego sektora medycznego w Polsce.

Pan prezes sam jest lekarzem, świetnie zna i rozumie sytuację ochrony zdrowia. Dlatego pod przylądkową choinkę, od pana Marcina, w imieniu pracowników i klientów firmy, nasi podopieczni otrzymali wyjątkowy prezent. Finansowe wsparcie w leczeniu i codziennej opiece. Żeby droga do zdrowia i pokonania choroby była jak najkrótsza.

Supra Brokers życzenia

Pan Marcin odwiedził naszą Fundację, żeby prezent i życzenia dla małych pacjentów Przylądka Nadziei przekazać osobiście. I zabrał ze sobą wyrazy wdzięczności i pozdrowienia dla pracowników i klientów SUPRA BROKERS. Dziękujemy, że jesteście z nami! Dziękujemy za Wasze dobre serca!

Pozostałe aktualności

22 stycznia 2021

Poradnik podatnika. Progi podatkowe 2020/2021

Progi podatkowe to stawki podatku zależne bezpośrednio od wysokości dochodu uzyskanego w minionym roku. W zależności od tego, ile zarobiliśmy w 2020 r., rozliczając podatek w 2021 zapłacimy: 17% lub 32% (to tzw. pierwszy i drugi próg podatkowy). Sprawdź, jakie są limity dla poszczególnych stawek oraz jak obliczyć wysokość podatku.

21 stycznia 2021

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do ponad milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

18 stycznia 2021

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!