Pomagam i wpłacam

Witamy Supra Brokers w gronie Przyjaciół Przylądka

20 grudnia 2020

Do grona Przyjaciół Przylądka Nadziei dołączył właśnie pan Marcin Foryś, prezes firmy SUPRA BROKERS S.A., największego brokera ubezpieczeniowego sektora medycznego w Polsce.

Pan prezes sam jest lekarzem, świetnie zna i rozumie sytuację ochrony zdrowia. Dlatego pod przylądkową choinkę, od pana Marcina, w imieniu pracowników i klientów firmy, nasi podopieczni otrzymali wyjątkowy prezent. Finansowe wsparcie w leczeniu i codziennej opiece. Żeby droga do zdrowia i pokonania choroby była jak najkrótsza.

Supra Brokers życzenia

Pan Marcin odwiedził naszą Fundację, żeby prezent i życzenia dla małych pacjentów Przylądka Nadziei przekazać osobiście. I zabrał ze sobą wyrazy wdzięczności i pozdrowienia dla pracowników i klientów SUPRA BROKERS. Dziękujemy, że jesteście z nami! Dziękujemy za Wasze dobre serca!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam