Pomagam i wpłacam

Witamy Supra Brokers w gronie Przyjaciół Przylądka

20 grudnia 2020

Do grona Przyjaciół Przylądka Nadziei dołączył właśnie pan Marcin Foryś, prezes firmy SUPRA BROKERS S.A., największego brokera ubezpieczeniowego sektora medycznego w Polsce.

Pan prezes sam jest lekarzem, świetnie zna i rozumie sytuację ochrony zdrowia. Dlatego pod przylądkową choinkę, od pana Marcina, w imieniu pracowników i klientów firmy, nasi podopieczni otrzymali wyjątkowy prezent. Finansowe wsparcie w leczeniu i codziennej opiece. Żeby droga do zdrowia i pokonania choroby była jak najkrótsza.

Supra Brokers życzenia

Pan Marcin odwiedził naszą Fundację, żeby prezent i życzenia dla małych pacjentów Przylądka Nadziei przekazać osobiście. I zabrał ze sobą wyrazy wdzięczności i pozdrowienia dla pracowników i klientów SUPRA BROKERS. Dziękujemy, że jesteście z nami! Dziękujemy za Wasze dobre serca!

Pozostałe aktualności

10 maja 2021

Kreatywne wyzwanie: Pokolorujmy Świat dla Dzieci z Przylądka Nadziei!

Nasi przyjaciele z Drukarni Druk Plus mają teraz dwa cele: zebrać 7500 zł na dzieci chore na raka i wysłać jak najwięcej zestawów do kolorowania!

5 maja 2021

Konkurs “Pokaż, jaką wagę ma nadzieja”. Zaprojektuj wagę kuchenną i wygraj bilety do Energylandii

Razem z Przyjaciółmi Przylądka Nadziei z firmy Łucznik mamy dla Was KONKURS Z NAGRODAMI!

29 kwietnia 2021

Urodzinowy koncert portalu Netfan.pl dla Przylądka Nadziei

Kochani, majówka zapowiada się NIESAMOWICIE! Nasi Przyjaciele z portalu NetFan.pl, którzy bardzo pomagają nam w promowaniu naszych przylądkowych raperów, obchodzą właśnie 18. urodziny. Z tej okazji dostaliśmy zaproszenie na wyjątkowy koncert online.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam