Pomagam i wpłacam

Wizyta gości z Wąsosza. Mecz z Barceloną to był dopiero początek

7 stycznia 2020

Szykują się kolejne niespodzianki, więc… kibice, nastawiajcie uszu. Będzie się działo! 

Pamiętacie NIEZWYKŁE wydarzenie z września? Charytatywny mecz dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei zagrały drużyny Oldboy Orla Wąsosz i weterani słynnej FC Barcelona.

Nasi Przyjaciele z Wąsosza, dzięki którym piłkarze Barcelony przyjechali zagrać mecz dla naszych dzieciaków, właśnie nas odwiedzili.

Panowie: Grzegorz Mikłasz (dyrektor w Grupie Carbon), Paweł Niedźwiedź (burmistrz Gminy Wąsosz) i Ireneusz Grabowski (prezes klubu Orla Wąsosz) odwiedzili Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz Przylądek Nadziei i uchylili rąbka pewnej tajemnicy.

Wrześniowy mecz to był dopiero początek WSPANIAŁEJ PRZYJAŹNI! Szykują się kolejne niespodzianki, więc… kibice, nastawiajcie uszu! Będzie się działo!

⚽💝⚽💝⚽

Pozostałe aktualności

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

10 czerwca 2020

Przylądek Nadziei ma SUPERNOWOCZESNY rentgen

Serca nam rosną z radości (i możemy to wyraźnie i dokładnie zobaczyć), bo w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei pojawił się właśnie nowy, rewelacyjnie dokładny i precyzyjny aparat do badań rentgenowskich. Przyjechał do nas dzięki firmie JLL i... siatkarzom.

9 czerwca 2020

Profesjonalne oczyszczacze powietrza od Fundacji ERMED

Zobaczcie, jaki FENOMENALNY prezent podarowali Przylądkowi i naszym małym pacjentom wspaniali Przyjaciele z Fundacji ERMED i CM Ermed! Przylądek Nadziei ma teraz pięć SUPERnowoczesnych i SUPERwydajnych oczyszczaczy powietrza z filtrami hepa!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam