Wizyta gości z Wąsosza. Mecz z Barceloną to był dopiero początek

7 stycznia 2020

Szykują się kolejne niespodzianki, więc… kibice, nastawiajcie uszu. Będzie się działo! 

Pamiętacie NIEZWYKŁE wydarzenie z września? Charytatywny mecz dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei zagrały drużyny Oldboy Orla Wąsosz i weterani słynnej FC Barcelona.

Nasi Przyjaciele z Wąsosza, dzięki którym piłkarze Barcelony przyjechali zagrać mecz dla naszych dzieciaków, właśnie nas odwiedzili.

Panowie: Grzegorz Mikłasz (dyrektor w Grupie Carbon), Paweł Niedźwiedź (burmistrz Gminy Wąsosz) i Ireneusz Grabowski (prezes klubu Orla Wąsosz) odwiedzili Fundację “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz Przylądek Nadziei i uchylili rąbka pewnej tajemnicy.

Wrześniowy mecz to był dopiero początek WSPANIAŁEJ PRZYJAŹNI! Szykują się kolejne niespodzianki, więc… kibice, nastawiajcie uszu! Będzie się działo!

⚽💝⚽💝⚽

Pozostałe aktualności

22 stycznia 2020

Podejmij dla dzieci WYZWANIE na Światowy Dzień Walki z Rakiem!

4 lutego to Światowy Dzień Walki z Rakiem. Pamiętajmy tego dnia o dzieciach, które na co dzień mierzą się z tą ciężką i podstępną chorobą. Zapraszmy do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.

15 stycznia 2020

Zastanawiasz się jaki druk PIT wybrać? Sprawdź! [poradnik podatnika]

Najczęściej stosowane druki PIT to te, które służą do złożenia rocznej deklaracji podatkowej. Są to: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39. Który z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

15 stycznia 2020

Noworoczny prezent od Procom System

Na co dzień firma zajmuje się automatyzacją procesów przemysłowych i tworzeniem systemów informatycznych, ale… mają tam również WIELKIE SERCA dla potrzebujących!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!