Wizyta Martyny w Klinice

31 stycznia 2014

Dzisiaj budowę nowej kliniki odwiedziła ambasadorka naszej fundacji Martyna Wojciechowska. Wspominając  wrześniową uroczystość wmurowania kamienia węgielnego nie kryła swojego wzruszenia i radości, że prace posuwają się w tak imponującym tempie. Przed nami najtrudniejszy etap, wykończania i wyposażania kliniki w sprzęt medyczny. Jednak mocno wierzymy, że z pomocą Dobrych Ludzi szpital stanie się najlepszym, wzorcowym ośrodkiem onkologicznym w Polsce. Chcemy stworzyć tu  nie tylko doskonałe warunki do leczenia ale również otoczyć opieką i wsparciem psychologicznym i rodziny naszych podopiecznych.

                Wizyta naszej ambasadorki nie mogła jednak zakończyć się jedynie wizytacją na budowie. Tradycyjnie odwiedziła nasze maluchy przebywające na leczeniu w starej klinice. Z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści o ludziach i zwierzętach z niejednego krańca świata, a uściskom i wzruszeniom nie było końca. Każda wizyta Martyny Wojciechowskiej jest dla naszych podopiecznych  dawką doskonałej energii i podnosi wolę walki w chorobą. Bowiem nikt nie jest tak przekonywujący, jak osoba, która  otarła się kiedyś o śmierć, była unieruchomiona i mimo bardzo złych prognoz walczyła i realizowała swoje – wydawałoby się – niemożliwe do spełnienia marzenia.

Te marzenia są jednocześnie wielkie i malutkie… Bo nasze dzieci marzą o tym by mieć siłę bawić się, uczyć, by móc zjeść ulubione danie, by wyjść na spacer, zagrać w piłkę … a przede wszystkim wrócić do domu i już nigdy nie cierpieć, nie tęsknić i się nie bać.

 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!