Pomagam i wpłacam

Wizyta Martyny w Klinice

31 stycznia 2014

Dzisiaj budowę nowej kliniki odwiedziła ambasadorka naszej fundacji Martyna Wojciechowska. Wspominając  wrześniową uroczystość wmurowania kamienia węgielnego nie kryła swojego wzruszenia i radości, że prace posuwają się w tak imponującym tempie. Przed nami najtrudniejszy etap, wykończania i wyposażania kliniki w sprzęt medyczny. Jednak mocno wierzymy, że z pomocą Dobrych Ludzi szpital stanie się najlepszym, wzorcowym ośrodkiem onkologicznym w Polsce. Chcemy stworzyć tu  nie tylko doskonałe warunki do leczenia ale również otoczyć opieką i wsparciem psychologicznym i rodziny naszych podopiecznych.

                Wizyta naszej ambasadorki nie mogła jednak zakończyć się jedynie wizytacją na budowie. Tradycyjnie odwiedziła nasze maluchy przebywające na leczeniu w starej klinice. Z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści o ludziach i zwierzętach z niejednego krańca świata, a uściskom i wzruszeniom nie było końca. Każda wizyta Martyny Wojciechowskiej jest dla naszych podopiecznych  dawką doskonałej energii i podnosi wolę walki w chorobą. Bowiem nikt nie jest tak przekonywujący, jak osoba, która  otarła się kiedyś o śmierć, była unieruchomiona i mimo bardzo złych prognoz walczyła i realizowała swoje – wydawałoby się – niemożliwe do spełnienia marzenia.

Te marzenia są jednocześnie wielkie i malutkie… Bo nasze dzieci marzą o tym by mieć siłę bawić się, uczyć, by móc zjeść ulubione danie, by wyjść na spacer, zagrać w piłkę … a przede wszystkim wrócić do domu i już nigdy nie cierpieć, nie tęsknić i się nie bać.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam