Pomagam i wpłacam

Wizyta Martyny w Klinice

31 stycznia 2014

Dzisiaj budowę nowej kliniki odwiedziła ambasadorka naszej fundacji Martyna Wojciechowska. Wspominając  wrześniową uroczystość wmurowania kamienia węgielnego nie kryła swojego wzruszenia i radości, że prace posuwają się w tak imponującym tempie. Przed nami najtrudniejszy etap, wykończania i wyposażania kliniki w sprzęt medyczny. Jednak mocno wierzymy, że z pomocą Dobrych Ludzi szpital stanie się najlepszym, wzorcowym ośrodkiem onkologicznym w Polsce. Chcemy stworzyć tu  nie tylko doskonałe warunki do leczenia ale również otoczyć opieką i wsparciem psychologicznym i rodziny naszych podopiecznych.

                Wizyta naszej ambasadorki nie mogła jednak zakończyć się jedynie wizytacją na budowie. Tradycyjnie odwiedziła nasze maluchy przebywające na leczeniu w starej klinice. Z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści o ludziach i zwierzętach z niejednego krańca świata, a uściskom i wzruszeniom nie było końca. Każda wizyta Martyny Wojciechowskiej jest dla naszych podopiecznych  dawką doskonałej energii i podnosi wolę walki w chorobą. Bowiem nikt nie jest tak przekonywujący, jak osoba, która  otarła się kiedyś o śmierć, była unieruchomiona i mimo bardzo złych prognoz walczyła i realizowała swoje – wydawałoby się – niemożliwe do spełnienia marzenia.

Te marzenia są jednocześnie wielkie i malutkie… Bo nasze dzieci marzą o tym by mieć siłę bawić się, uczyć, by móc zjeść ulubione danie, by wyjść na spacer, zagrać w piłkę … a przede wszystkim wrócić do domu i już nigdy nie cierpieć, nie tęsknić i się nie bać.

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam