Wizyta Martyny Wojciechowskiej

12 grudnia 2014

 

Martyna Wojciechowska, ambasadorka budowy „Przylądka Nadziei” będzie gościem specjalnym kolejnego Spotkania Pacjentów Wyleczonych

Jak walczyć o swoje marzenia, czemu niemożliwe staje się możliwe i co zrobić, by pokonać wszystkie trudności – na te wszystkie pytania odpowiedź pomoże znaleźć Martyna Wojciechowska, która już w tę sobotę (13 grudnia) weźmie udział w corocznym Spotkaniu Pacjentów Wyleczonych z choroby nowotworowej. Znana podróżniczka, dla której nie ma szczytów nie do zdobycia, wystąpi dla ponad pół tysiąca gości.

Kolejna wizyta Martyny Wojciechowskiej we Wrocławiu będzie wyjątkowo intensywna. Podróżniczka przyjedzie do Wrocławia już w piątek (12 grudnia) i tego samego dnia odwiedzi budowę „Przylądka Nadziei”, nowej kliniki dla dzieci chorujących na nowotwory. Dziennikarka jest ambasadorką tego przedsięwzięcia, a jej marzeniem, które już wkrótce się spełni, jest stworzenie w klinice Gabinetu Podróżnika. W tym magicznym miejscu dzieci będą mogły się bawić, uczyć i przede wszystkim znaleźć inspirację do dalekich podróży.  

Po wizycie na placu budowy, Martyna Wojciechowska spotka się z małymi pacjentami kliniki, która teraz mieści się we Wrocławiu przy ul. Bujwida. Podróżniczka opowie o swoich wyprawach do najbardziej egzotycznych zakątków świata, a dla każdego malucha będzie miała przygotowaną małą niespodziankę. Wszystkie dzieci dostaną od niej książeczki jej autorstwa z opowieściami rówieśników z różnych krajów.  

W sobotę, 13 grudnia, o godzinie 15.00 w Kinie Nowe Horyzonty spotkają się podopieczni i przyjaciele fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Spotkanie Pacjentów Wyleczonych to bardzo uroczysta gala zwycięzców, którzy pokonali chorobę nowotworową. Jest organizowane od kilkunastu lat i jest niezwykłą okazją do bardzo wzruszających spotkań. Uroczystość, w której weźmie udział ponad pół tysiąca gości, rozpocznie się od wspólnej modlitwy o zdrowie, w której wezmą udział przedstawiciele wszystkich kościołów. Później fundacja uhonoruje swoich przyjaciół i sponsorów statuetkami Kropla Życia. Podczas uroczystości wystąpi Martyna Wojciechowska, a całą galę zakończy koncert Ricky’ego Lion’a, charyzmatycznego kompozytora i animatora pochodzącego z Kongo.  Zapraszamy przedstawicieli mediów do wzięcia udziału w tej uroczystości.

W niedzielę, 14 grudnia, Martyna Wojciechowska razem z małymi pacjentami kliniki weźmie udział w sesji fotograficznej i w realizacji zdjęć filmowych do spotu promującego fundację „Na ratunek” podczas przyszłorocznej akcji przekazywania 1 %. 

SPOTKANIE PACJENTÓW WYLECZONYCH w kinie Nowe Horyzonty przy u. Kazimierza Wielkiego 21: SOBOTA, 13 GRUDNIA, START O GODZ. 15.00

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM