Pomagam i wpłacam

Wizyta w Western City

4 sierpnia 2014

 

Jak co roku na półmetku wakacji podopieczni Fundacji mieli okazję wyruszyć na podbój Dzikiego Zachodu. Dzięki uprzejmości pana Jerzego Pokoja mali pacjenci spędzili dzień w Western City – mieście prawdziwych Kowbojów w Ściegnach niedaleko Karpacza. Po przekroczeniu bram miasta każdy mógł przenieść się do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota.

Dzieci mogły obejrzeć inscenizowany napad na bank, pojedynek kowbojów, spróbować swych sił w rzucaniu włócznią do celu lub w strzelaniu z łuku. Do dyspozycji najmłodszych były także kucyki, wąskotorowa kolejka, powozy, dyliżanse i wiele innych atrakcji.

Zainteresowani kulturą rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej mogli dowiedzieć się nieco o zwyczajach Indian, a nawet obejrzeć pokaz tradycyjnych tańców i obrzędów.

Wyjazdy do Western City zawsze cieszą się dużą popularnością wśród małych pacjentów, którzy bardzo chętnie wracają na Dziki Zachód, gdzie czas stoi w miejscu i nawet rabusie ostatecznie okazują się bardzo sympatycznymi łotrzykami.

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam