Wizyta w Western City

4 sierpnia 2014

 

Jak co roku na półmetku wakacji podopieczni Fundacji mieli okazję wyruszyć na podbój Dzikiego Zachodu. Dzięki uprzejmości pana Jerzego Pokoja mali pacjenci spędzili dzień w Western City – mieście prawdziwych Kowbojów w Ściegnach niedaleko Karpacza. Po przekroczeniu bram miasta każdy mógł przenieść się do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota.

Dzieci mogły obejrzeć inscenizowany napad na bank, pojedynek kowbojów, spróbować swych sił w rzucaniu włócznią do celu lub w strzelaniu z łuku. Do dyspozycji najmłodszych były także kucyki, wąskotorowa kolejka, powozy, dyliżanse i wiele innych atrakcji.

Zainteresowani kulturą rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej mogli dowiedzieć się nieco o zwyczajach Indian, a nawet obejrzeć pokaz tradycyjnych tańców i obrzędów.

Wyjazdy do Western City zawsze cieszą się dużą popularnością wśród małych pacjentów, którzy bardzo chętnie wracają na Dziki Zachód, gdzie czas stoi w miejscu i nawet rabusie ostatecznie okazują się bardzo sympatycznymi łotrzykami.

 

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM