Pomagam i wpłacam

Wizyta w Western City

5 sierpnia 2013

W sobotę po raz kolejny dzięki uprzejmości pana Jerzego Pokoja podopieczni Fundacji mogli spędzić dzień na Dzikim Zachodzie. Podczas wizyty w miasteczku Western City w Ściegnach dzieci mogły podziwiać inscenizacje, ukazujące np. napad rabusiów na bank, czy pojedynek rewolwerowców. Prezentowane były także tradycyjne tańce indiańskie. Chętni mogli przejechać się kolejką, dosiąść konika, spróbować swoich sił w łucznictwie, a nawet w rzucie oszczepem.

Małym i większym kowbojom wyjazd bardzo się podobał i już nie mogą doczekać się przyszłorocznej wycieczki.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam