Wizyta zespołu z Chile!

9 lipca 2013

Odwiedzin grup folklorystycznych z całego świata ciąg dalszy. W poniedziałek aż z Chile przyjechał do dzieci zespół ,,Los Del Bio Bio”.

Członkowie grupy prywatnie są studentami uczelni, oraz ludźmi którzy zawodowo są związani z kulturą i pragną zachować chilijski folklor.

 

W swoim repertuarze grupa przedstawia między innymi tańce o nazwie Huasa które pochodzą z centralnego Chile, narodowy taniec Chile: La cueca, przedstawiający uczucie mężczyzny do kobiety oraz tańce z Wysp Wielkanocnych. Każdy taniec jest opowieścią o bogach, mądrościach ludowych oraz mieszkańcach wysp, natomiast starsze pieśni opowiadają o przybyciu pierwszego króla Hotu Matua.

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM