Pomagam i wpłacam

Wizyta zespołu z Chile!

9 lipca 2013

Odwiedzin grup folklorystycznych z całego świata ciąg dalszy. W poniedziałek aż z Chile przyjechał do dzieci zespół ,,Los Del Bio Bio”.

Członkowie grupy prywatnie są studentami uczelni, oraz ludźmi którzy zawodowo są związani z kulturą i pragną zachować chilijski folklor.

 

W swoim repertuarze grupa przedstawia między innymi tańce o nazwie Huasa które pochodzą z centralnego Chile, narodowy taniec Chile: La cueca, przedstawiający uczucie mężczyzny do kobiety oraz tańce z Wysp Wielkanocnych. Każdy taniec jest opowieścią o bogach, mądrościach ludowych oraz mieszkańcach wysp, natomiast starsze pieśni opowiadają o przybyciu pierwszego króla Hotu Matua.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam