Pomagam i wpłacam

WKS Śląsk po raz kolejny pomaga dzieciom z Przylądka Nadziei!

30 kwietnia 2020

Śląsk Wrocław od ponad roku jest z nami i wspiera nas w różnych akcjach. Na naszych Przyjaciół zawsze możemy liczyć, co udowadniają na każdym kroku. Tym razem postanowili pomóc naszym maluchom przekazując 5 zł za każdą sprzedaną maseczkę!

Zgadnijcie kto ponownie jest z nami, pomaga i mocno wspiera ?No jak to kto?  WKS Śląsk Wrocław SA!

Nasz ukochany klub sportowy postanowił ponownie zrobić coś dla naszych maluchów i wprowadził do sprzedaży profesjonalne, ochronne 😷maseczki w kolorach Śląska Wrocław! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że 5 zł od sprzedaży każdej maseczki przekażą na leczenie małych pacjentów ⛵️ kliniki Przylądek Nadziei❗️

Maseczki można kupić za pośrednictwem przylądkowego sklepiku www.naratunek.org/sklep/ bądź bezpośrednio u naszych Przyjaciół https://sklep.slaskwroclaw.pl/

WKS Śląsk Wrocław, dziękujemy, że JESTEŚCIE Z NAMI i to na 150 procent 🎉.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam