Pomagam i wpłacam

WKS Śląsk po raz kolejny pomaga dzieciom z Przylądka Nadziei!

30 kwietnia 2020

Śląsk Wrocław od ponad roku jest z nami i wspiera nas w różnych akcjach. Na naszych Przyjaciół zawsze możemy liczyć, co udowadniają na każdym kroku. Tym razem postanowili pomóc naszym maluchom przekazując 5 zł za każdą sprzedaną maseczkę!

Zgadnijcie kto ponownie jest z nami, pomaga i mocno wspiera ?No jak to kto?  WKS Śląsk Wrocław SA!

Nasz ukochany klub sportowy postanowił ponownie zrobić coś dla naszych maluchów i wprowadził do sprzedaży profesjonalne, ochronne 😷maseczki w kolorach Śląska Wrocław! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że 5 zł od sprzedaży każdej maseczki przekażą na leczenie małych pacjentów ⛵️ kliniki Przylądek Nadziei❗️

Maseczki można kupić za pośrednictwem przylądkowego sklepiku www.naratunek.org/sklep/ bądź bezpośrednio u naszych Przyjaciół https://sklep.slaskwroclaw.pl/

WKS Śląsk Wrocław, dziękujemy, że JESTEŚCIE Z NAMI i to na 150 procent 🎉.

Pozostałe aktualności

19 września 2020

Załóż szpilki i pomóż dzieciom chorym na raka

Para butów na wysokim obcasie, smartfon i trochę kreatywności. Tyle wystarczy, by pomóc dzieciom z Przylądka Nadziei. To właśnie dla nich odbędzie się tegoroczna akcja Moliera 2 z okazji ogólnopolskiego #DniaSzpilek.

18 września 2020

Polisa ubezpieczeniowa pomaga wojownikom z Przylądka Nadziei

Jazdę samochodem można połączyć z pomaganiem! Przewodikubezpieczeniowy.pl uruchomił właśnie Polisę Nadziei.  Wykupując OC możemy wesprzeć małych wojowników z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

1 września 2020

Rusza Kampania Złotej Wstążki!

Wrzesień jest miesiącem świadomości nowotworów dziecięcych. Dlatego w celu zwiększenia świadomości nowotworów dziecięcych w Polsce oraz pozyskania środków na leczenie dzieci, zaczynamy ogólnopolską Kampanię Złotej Wstążki.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!