Pomagam i wpłacam

WKS Śląsk po raz kolejny pomaga dzieciom z Przylądka Nadziei!

30 kwietnia 2020

Śląsk Wrocław od ponad roku jest z nami i wspiera nas w różnych akcjach. Na naszych Przyjaciół zawsze możemy liczyć, co udowadniają na każdym kroku. Tym razem postanowili pomóc naszym maluchom przekazując 5 zł za każdą sprzedaną maseczkę!

Zgadnijcie kto ponownie jest z nami, pomaga i mocno wspiera ?No jak to kto?  WKS Śląsk Wrocław SA!

Nasz ukochany klub sportowy postanowił ponownie zrobić coś dla naszych maluchów i wprowadził do sprzedaży profesjonalne, ochronne 😷maseczki w kolorach Śląska Wrocław! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że 5 zł od sprzedaży każdej maseczki przekażą na leczenie małych pacjentów ⛵️ kliniki Przylądek Nadziei❗️

Maseczki można kupić za pośrednictwem przylądkowego sklepiku www.naratunek.org/sklep/ bądź bezpośrednio u naszych Przyjaciół https://sklep.slaskwroclaw.pl/

WKS Śląsk Wrocław, dziękujemy, że JESTEŚCIE Z NAMI i to na 150 procent 🎉.

Pozostałe aktualności

1 czerwca 2020

Dzień Dziecka w Przylądku i… pod Przylądkiem!

Nie ma rzeczy niemożliwych‼ Choć ze względów bezpieczeństwa do kliniki Przylądek Nadziei wchodzić nie wolno, to i tak Dzień Dziecka udał się ZNAKOMICIE! Czerwone Noski postanowiły za wszelką cenę spotkać się dziś z dziećmi, żeby złożyć życzenia. I wymyśliły!

25 maja 2020

XIII Onkoigrzyska dla Dzieci i Młodzieży tym razem online!

Bieg rodzinny, rzut piłeczką palantową, skok w dal - pamiętacie zeszłoroczne Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży? Radości, zabawy i pozytywnych emocji było co nie miara i kibiców głośne brawa! W tym roku czekają nas Onkoigrzyska, ale w nieco innej formie, bo... wirtualnej!

25 maja 2020

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka!

Dzieci chore na raka 1 czerwca też obchodzą Dzień Dziecka! Pamiętajmy tego dnia o najmłodszych, którzy na co dzień mierzą się z tą podstępną chorobą. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam