Wrocławianie wybiegali 20 000 zł

20 października 2014

 

20 października w Bibliotece Kliniki odbyło się spotkanie, w ramach którego nastąpiło uroczyste przekazanie czeku dla  Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Środki przekazane na rzecz fundacji zostały uzyskane podczas programu Honorowy Dawca Energii Fortum, zorganizowanego przez firmę Fortum we współpracy z Młodzieżowym Centrum Sportu We Wrocławiu oraz Urzędem Miasta.

Kwota w wysokości 20 000 zł została przekazana przez Panią Danutę Oczachowską- Doradcę Prezesa Zarządu Firmy Fortum na ręce Prezes Fundacji- Agnieszki Aleksandrowicz, która serdecznie podziękowała wszystkim uczestnikom oraz organizatorom niezwykle emocjonującej rywalizacji  pięciu miast w programie HDEF i podkreśliła jak ważne w procesie leczenia dzieci jest wsparcie, którego udziela fundacja.

Bardzo cieszymy się, że Wrocławianie chętnie sięgnęli po rowery, rozpoczęli bieganie oraz wydłużyli swoje spacery, aby wesprzeć naszą akcję. Wybiegaliśmy prawie 70 tys. kilometrów! 🙂

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM