Pomagam i wpłacam

Wrocławianie wybiegali 20 000 zł

20 października 2014

 

20 października w Bibliotece Kliniki odbyło się spotkanie, w ramach którego nastąpiło uroczyste przekazanie czeku dla  Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Środki przekazane na rzecz fundacji zostały uzyskane podczas programu Honorowy Dawca Energii Fortum, zorganizowanego przez firmę Fortum we współpracy z Młodzieżowym Centrum Sportu We Wrocławiu oraz Urzędem Miasta.

Kwota w wysokości 20 000 zł została przekazana przez Panią Danutę Oczachowską- Doradcę Prezesa Zarządu Firmy Fortum na ręce Prezes Fundacji- Agnieszki Aleksandrowicz, która serdecznie podziękowała wszystkim uczestnikom oraz organizatorom niezwykle emocjonującej rywalizacji  pięciu miast w programie HDEF i podkreśliła jak ważne w procesie leczenia dzieci jest wsparcie, którego udziela fundacja.

Bardzo cieszymy się, że Wrocławianie chętnie sięgnęli po rowery, rozpoczęli bieganie oraz wydłużyli swoje spacery, aby wesprzeć naszą akcję. Wybiegaliśmy prawie 70 tys. kilometrów! 🙂

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam