Wrocławianie wybiegali 20 000 zł

20 października 2014

 

20 października w Bibliotece Kliniki odbyło się spotkanie, w ramach którego nastąpiło uroczyste przekazanie czeku dla  Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Środki przekazane na rzecz fundacji zostały uzyskane podczas programu Honorowy Dawca Energii Fortum, zorganizowanego przez firmę Fortum we współpracy z Młodzieżowym Centrum Sportu We Wrocławiu oraz Urzędem Miasta.

Kwota w wysokości 20 000 zł została przekazana przez Panią Danutę Oczachowską- Doradcę Prezesa Zarządu Firmy Fortum na ręce Prezes Fundacji- Agnieszki Aleksandrowicz, która serdecznie podziękowała wszystkim uczestnikom oraz organizatorom niezwykle emocjonującej rywalizacji  pięciu miast w programie HDEF i podkreśliła jak ważne w procesie leczenia dzieci jest wsparcie, którego udziela fundacja.

Bardzo cieszymy się, że Wrocławianie chętnie sięgnęli po rowery, rozpoczęli bieganie oraz wydłużyli swoje spacery, aby wesprzeć naszą akcję. Wybiegaliśmy prawie 70 tys. kilometrów! 🙂

 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!