Pomagam i wpłacam

Wspomnienie Małych Bohaterów

8 listopada 2018

W niedzielę, 4 listopada, spotkaliśmy się z dziećmi, rodzicami, lekarzami, pielęgniarkami i pozostałym personelem kliniki podczas wspólnej Mszy Świętej za dusze zmarłych dzieci z naszej Fundacji.

Nie ból jest najgorszy w posiadaniu wspomnień, ale samotność. Wspomnieniami trzeba się dzielić – napisała Lois Lowry, amerykańska pisarka, autorka książek dla dzieci i dorosłych. W myśl tej idei spotkaliśmy się na Mszy Świętej o godzinie 10:30 w kościele pod wezwaniem św. Krzyża na Ostrowie Tumskim, by pomodlić się za wszystkie zmarłe dzieci z naszej Fundacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na nabożeństwie, by wspólnie wspomnieć Małych Bohaterów, dzielnie walczących z nowotworem. Rokrocznie sprawowana Msza, wraz ze spotkaniem w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, jest dobrą okazją, by podzielić się wspomnieniami o tych, którzy zbyt szybko zniknęli z naszego życia. W spotkaniu wzięło udział ponad 300 osób. Na kolejne spotkanie zapraszamy już za rok.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam