Pomagam i wpłacam

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

19 września 2019

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

Cała siedziba wrocławskiego Amazona ustrojona była na złoto. Bo złoty kolor jest symbolem solidarności z dziećmi chorymi na raka i ich rodzinami. Ale pracownicy Amazona poszli jeszcze dalej! Przez dwa dni do pracy przychodzili… w piżamach. Żeby w ten sposób pokazać, że każdy ma w sobie coś z dziecka i wspiera dzieci, które mierzą się z poważną i niebezpieczną chorobą.

W piżamach przyjechała w gości również cała przylądkowa wycieczka: Emilka, Justynka i Dominika z opiekunami. Na początku byliśmy troszeczkę stremowani, bo witały nas kamery, flesze aparatów . Były zdjęcia, wywiady i mnóstwo wesołego zamieszania. Poczuliśmy się jak goście specjalni, podejmowani z najwyższymi honorami!

A potem pani Gosia i załoga Amazona zabrali wszystkich na niezwykłą wycieczkę. Obejrzeliśmy hale, które wyglądają jak fabryka świętego Mikołaja! Jest tu ponad 24 miliony rzeczy, wysyłanych do 185 krajów na świecie! Mogliśmy na własne oczy zobaczyć, w jaki sposób zakupy robione przez internet trafiają do tych, którzy je zamówili.

Dowiedzieliśmy się też, jak działa drukarnia, ile książek można wydrukować w ciągu minuty, na czym polega bindowanie okładek, a nawet zajrzeć do środka maszyny, która drukuje plakaty! Wszystkim się BAAARDZO podobało! A dla dzieci z Przylądka Nadziei, które nie mogły pojechać na wycieczkę, zabraliśmy całą masę wydrukowanych SPECJALNIE DLA NAS kolorowanek i prezentów!

Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałe chwile! Amazon Polska, dziękujemy że jesteście z nami!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam