Pomagam i wpłacam

Wylicytowali – w dobrym celu!

1 grudnia 2011

Kolejna aukcja charytatywna organizowana na rzecz podopiecznych naszej fundacji przez Kancelarię BSO Prawo & Podatki zakończona.

Dochód z całej imprezy wyniósł ponad  65 tys. zł. Pieniądze przekazane zostaną Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu na zakup specjalistycznej aparatury, umożliwiającej przeprowadzenie w jałowych warunkach operacji transplantacji szpiku.
Frekwencja i hojność przybyłych na aukcje gości dowiodła, , że dobroczynność i chęć pomocy najbardziej potrzebującym, to idee będące ponad wszechogarniającą wizją nadciągającego kryzysu gospodarczego.

Na uroczystości, brawurowo prowadzonej przez aktora teatralnego i Dyrektora Teatru Muzycznego Capitol Konrada Imielę, licytowane były dzieła sztuki, m.in. obraz Zbigniewa Lengrena, który sprzedany został za 3600 zł, czy grafika pt. ,,Lava”, autorstwa Macieja Hoffmana, wylicytowana za kwotę 2200 zł. Dla fanów sportu gratką okazała się piłka siatkowa z podpisami członków Reprezentacji Polski, koszulka oraz piłka koszykowa z autografami Marcina Gortata. Ale chyba najbardziej zacięta „walka” toczyła się pomiędzy dwoma paniami pragnącymi wylicytować tandemowy skok spadochronowy. Zwyciężczyni zapłaciła za niego aż 2000 zł. Organizatorzy nie zapomnieli także o amatorach zabytkowych przedmiotów i przygotowali dla nich  m.in. elegancką filiżankę, ozdobioną wzorem dekoracji pochodzącej ze wzornika ,,Winter 1926”, srebrną papierośnicę od anonimowego darczyńcy z wygrawerowanym napisem ,,Nagroda m. Wilejki pow. za I miejsce w biegu myśliwskim. Wilejka, 5 IX 1926 r.”, a także kryształowy przycisk do papieru Rosenthala, ofiarowany przez Prezydentową Jolantę Kwaśniewską.

zdjęcia: Jan Lloyd Zawadzki/Megusta

Kancelaria BSO Prawo & Podatki od wielu lat wspiera fundację ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” w zbiórce funduszy na budowę Przylądka Nadziei. Dzięki wszystkim odsłonom licytacji charytatywnych, organizowanych przez BSO, udało się zebrać już ponad pół miliona złotych.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam