Wylicytuj randkę ze sportowcem!

1 lutego 2013

Walentynki tuż tuż… Wszystkim, którzy jeszcze nie mają planów, związanych z 14 lutego, proponujemy LICYTACJE RANDEK ZE SPORTOWCAMI!

To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce! Futboliści Giants Wrocław oraz pilkarze WKS-u Śląska Wrocław połączyli swoje siły, by łącząc przyjemne z pożytecznym pomagać naszym podopiecznym.

Od dzisiaj można bowiem licytować randkę z wybranym sportowcem.

Aby wziąć udział w licytacji należy zarejestrować się na stronie www.siepomaga.pl, wybrać sportowca, z którym chcemy się spotkać i zadeklarować kwotę, którą chcemy wpłacić.

Osoba, która zadeklaruje najwięcej pieniędzy będzie miała okazję udać się z futbolistą lub koszykarzem na wspólne wyjście do Aquaparku oraz pójść na kawe do kawiarni Choice lub romantyczną kolację do restauracji Road.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni 14 lutego, czyli w dniu Święta Zakochanych.

Zachęcamy wszystkich do licytacji!

TUTAJ znajduje się oficjalny spot reklamowy, zajrzyjcie też na profil konkursowy na Facebooku.

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!