Wylicytuj randkę ze sportowcem!

1 lutego 2013

Walentynki tuż tuż… Wszystkim, którzy jeszcze nie mają planów, związanych z 14 lutego, proponujemy LICYTACJE RANDEK ZE SPORTOWCAMI!

To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce! Futboliści Giants Wrocław oraz pilkarze WKS-u Śląska Wrocław połączyli swoje siły, by łącząc przyjemne z pożytecznym pomagać naszym podopiecznym.

Od dzisiaj można bowiem licytować randkę z wybranym sportowcem.

Aby wziąć udział w licytacji należy zarejestrować się na stronie www.siepomaga.pl, wybrać sportowca, z którym chcemy się spotkać i zadeklarować kwotę, którą chcemy wpłacić.

Osoba, która zadeklaruje najwięcej pieniędzy będzie miała okazję udać się z futbolistą lub koszykarzem na wspólne wyjście do Aquaparku oraz pójść na kawe do kawiarni Choice lub romantyczną kolację do restauracji Road.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni 14 lutego, czyli w dniu Święta Zakochanych.

Zachęcamy wszystkich do licytacji!

TUTAJ znajduje się oficjalny spot reklamowy, zajrzyjcie też na profil konkursowy na Facebooku.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM