Pomagam i wpłacam

Wylicytuj randkę ze sportowcem!

1 lutego 2013

Walentynki tuż tuż… Wszystkim, którzy jeszcze nie mają planów, związanych z 14 lutego, proponujemy LICYTACJE RANDEK ZE SPORTOWCAMI!

To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce! Futboliści Giants Wrocław oraz pilkarze WKS-u Śląska Wrocław połączyli swoje siły, by łącząc przyjemne z pożytecznym pomagać naszym podopiecznym.

Od dzisiaj można bowiem licytować randkę z wybranym sportowcem.

Aby wziąć udział w licytacji należy zarejestrować się na stronie www.siepomaga.pl, wybrać sportowca, z którym chcemy się spotkać i zadeklarować kwotę, którą chcemy wpłacić.

Osoba, która zadeklaruje najwięcej pieniędzy będzie miała okazję udać się z futbolistą lub koszykarzem na wspólne wyjście do Aquaparku oraz pójść na kawe do kawiarni Choice lub romantyczną kolację do restauracji Road.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni 14 lutego, czyli w dniu Święta Zakochanych.

Zachęcamy wszystkich do licytacji!

TUTAJ znajduje się oficjalny spot reklamowy, zajrzyjcie też na profil konkursowy na Facebooku.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam