Pomagam i wpłacam

Wymieniamy kilometry na złotówki

7 grudnia 2015

Plan był prosty. Za każdy przebiegnięty przez zawodnika kilometr sponsorzy mieli przekazać na rzecz Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” złotówkę. Pogoda dopisała, humory również, ale przede wszystkim biegacze, którzy stawili się na starcie. Łącznie dla dzieci chorych na raka pobiegło blisko 700 osób.
6 grudnia 2015 na wrocławskim Torze Wyścigów Konnych na Partynicach odbył się wyjątkowy Bieg Mikołajów. Tego niezwykłego dnia Tor zamienił się w magiczne miejsce pełne Mikołajów, którzy startując w biegu, wspomogli szczytny cel. Do przebiegnięcia było 5 okrążeń na torze, którego długość wynosi 2,15km – razem 10,75 km. Jednak zawodnicy nie musieli przebiec pełnej trasy, aby bieg został zaliczony. Wystarczyło jedno okrążenie toru, aby znaleźć się w klasyfikacji. Ale biegacze nie odpuszczali – każdy starał się pokonać jak najdłuższy dystans, ponieważ każdy przebiegnięty kilometr to kolejna złotówka na rzecz Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Pieniądze trafią do naszych Podopiecznych dzięki Fundacji Lotto Milion Marzeń, Fundacji Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego oraz wszystkim, którzy stawili się na starcie biegu, któremu przyświeca motto „Biegnijmy na zdrowie, po zdrowie dzieci!”

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam