XI Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

21 maja 2018

Ruszaj po zdrowie wraz  z rówieśnikami podczas jednego z najbardziej ulubionych wyścigów Dzieci i Młodzieży na Dolnym Śląsku. Aktywność fizyczna stanowi podstawę działań zapobiegających wielu dolegliwości. Jej brak jest głównym czynnikiem ryzyka najbardziej rozpowszechnionych chorób współczesnej cywilizacji. Tym sportowym zmaganiom przyświeca cel przełamania stereotypowego myślenia o zbędności lub nawet szkodliwości uprawiania wysiłku fizycznego w leczeniu, rehabilitacji i rekreacji osób cierpiących na schorzenia nowotworowe. 

Aktywność fizyczna receptą po zdrowe i długie życie

Choroba nie musi wykluczać dzieci z udziału w lekcjach wychowania fizycznego. Wręcz przeciwnie, powinna zachęcać i wykorzystać naturalną potrzebę zabawy poprzez ruch. Dziecko aktywne ma większe pokłady siły i energii, wykazuje o wiele więcej radości i poczucia pewności siebie. Sport jest także okazją do nawiązywania wspaniałych przyjaźni, zbierania radosnych wspomnień oraz może dać wytchnienie w zmaganiach z chorobą.
To wyjątkowe wydarzenie daje szansę na sprawdzenie swoich sił w różnorakich dyscyplinach takich, jak np. biegi, pływanie czy tenis stołowy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej już edycji Onkoigrzysk, które odbędą się 9 czerwca 2018 roku.Wszystkich amatorów sportu zapraszamy serdecznie na Stadion Lekkoatletyczny Stadionu Olimpijskiego. Wcześniej jednak trzeba dokonać rejestracji uczestnictwa w imprezie na stronie:http://www.onkoigrzyska.awf.wroc.pl/
Miłośników zdrowej rywalizacji i ruchu zapraszamy do zapisów!

Pozostałe aktualności

15 lutego 2019

#pokaPITa – daj przykład! Pokaż, że pomagasz!

Tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% podatku. ZMIEŃMY TO RAZEM! Daj dobry przykład! Podejmij wyzwanie z Anitą Sokołowską i pokaż wszystkim, że Ty pomagasz!

13 lutego 2019

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do 9 milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

11 lutego 2019

PIT-37 wypełniony przez urząd skarbowy. Czego nie zrobi za ciebie fiskus? [poradnik podatnika]

W tym roku po raz pierwszy fiskus rozliczy podatników automatycznie. Od 15 lutego na rządowym portalu czekać będzie gotowy PIT-37. Wypełniony od A do Z. Czy jednak wszystko będzie w nim ujęte? Sprawdź, czy na pewno nie musisz nic zrobić!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1% podatku