XI Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

21 maja 2018

Ruszaj po zdrowie wraz  z rówieśnikami podczas jednego z najbardziej ulubionych wyścigów Dzieci i Młodzieży na Dolnym Śląsku. Aktywność fizyczna stanowi podstawę działań zapobiegających wielu dolegliwości. Jej brak jest głównym czynnikiem ryzyka najbardziej rozpowszechnionych chorób współczesnej cywilizacji. Tym sportowym zmaganiom przyświeca cel przełamania stereotypowego myślenia o zbędności lub nawet szkodliwości uprawiania wysiłku fizycznego w leczeniu, rehabilitacji i rekreacji osób cierpiących na schorzenia nowotworowe. 

Aktywność fizyczna receptą po zdrowe i długie życie

Choroba nie musi wykluczać dzieci z udziału w lekcjach wychowania fizycznego. Wręcz przeciwnie, powinna zachęcać i wykorzystać naturalną potrzebę zabawy poprzez ruch. Dziecko aktywne ma większe pokłady siły i energii, wykazuje o wiele więcej radości i poczucia pewności siebie. Sport jest także okazją do nawiązywania wspaniałych przyjaźni, zbierania radosnych wspomnień oraz może dać wytchnienie w zmaganiach z chorobą.
To wyjątkowe wydarzenie daje szansę na sprawdzenie swoich sił w różnorakich dyscyplinach takich, jak np. biegi, pływanie czy tenis stołowy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej już edycji Onkoigrzysk, które odbędą się 9 czerwca 2018 roku.Wszystkich amatorów sportu zapraszamy serdecznie na Stadion Lekkoatletyczny Stadionu Olimpijskiego. Wcześniej jednak trzeba dokonać rejestracji uczestnictwa w imprezie na stronie:http://www.onkoigrzyska.awf.wroc.pl/
Miłośników zdrowej rywalizacji i ruchu zapraszamy do zapisów!

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM