Z nadzieją naprzód marsz!

6 września 2015

Takiego tłumu wrocławian, którzy włączyli się w czwarty Korowód Nadziei nie spodziewał się nikt! Tysiące osób wyruszyły z nami w pochodzie, który w asyście policyjnej orkiestry i konnego patrolu strażników miejskich przeszedł ulicami Wrocławia. Przy dźwiękach fanfar dotarliśmy do Rynku, gdzie przez ponad trzy godziny na scenie odbywały się koncerty i występy naszych Przyjaciół. A w tym roku było wyjątkowo, bo była z nami nasza ambasadorka Martyna Wojciechowska.
Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” oraz Straż Miejska Wrocławia już po raz czwarty zorganizowały wspólnie Korowód Nadziei, barwną paradę na rzecz dzieci chorych na raka. W tym roku byli z nami: podróżniczka i ambasadorka budowy Przylądka Nadziei – Martyna Wojciechowska, orkiestra komendy wojewódzkiej policji we Wrocławiu, patrol konny Straży Miejskiej, zespół Jose Torresa, formacja Zgraja i teatry uliczne.
Na wielkiej scenie na Placu Gołębim, odbyły się występy i koncerty Przyjaciół Fundacji. W tym roku wystąpią dla nas między innymi: Jose Torres z zespołem, formacja Zgraja, Fly Dance Academy, Cheerleaders Wrocław, tancerki Al-Mara, szczudlarze i mażoretki. Na scenie swoje umiejętności zaprezentowali również instruktorzy Zumby, którym do wspólnego tańca  udało się wciągnąć uczestników Korowodu.
Organizowany już po raz czwarty Korowód Nadziei jest nie tylko plenerową imprezą charytatywną, ale też wielkim świętem dla Podopiecznych Fundacji, którzy biorą w nim udział. Do pochodu co roku włączają się tysiące wrocławian, którzy towarzyszą nam w drodze do Rynku.
Te barwne i wesołe pochody organizowane na początku września pozwalają zwrócić uwagę na trudną sytuację dzieci walczących z rakiem, które ze względu na leczenie nie mogą wraz z rówieśnikami rozpocząć roku szkolnego. Dzięki takim wydarzeniom możemy mówić o ich potrzebach i zachęcać do ich wspierania. Wspólny marsz ulicami Wrocławia jest pięknym wyrazem solidarności z dziećmi, które dzielnie walczą o swoje zdrowie i życie.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM