Pomagam i wpłacam

Z nadzieją naprzód marsz!

6 września 2015

Takiego tłumu wrocławian, którzy włączyli się w czwarty Korowód Nadziei nie spodziewał się nikt! Tysiące osób wyruszyły z nami w pochodzie, który w asyście policyjnej orkiestry i konnego patrolu strażników miejskich przeszedł ulicami Wrocławia. Przy dźwiękach fanfar dotarliśmy do Rynku, gdzie przez ponad trzy godziny na scenie odbywały się koncerty i występy naszych Przyjaciół. A w tym roku było wyjątkowo, bo była z nami nasza ambasadorka Martyna Wojciechowska.
Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” oraz Straż Miejska Wrocławia już po raz czwarty zorganizowały wspólnie Korowód Nadziei, barwną paradę na rzecz dzieci chorych na raka. W tym roku byli z nami: podróżniczka i ambasadorka budowy Przylądka Nadziei – Martyna Wojciechowska, orkiestra komendy wojewódzkiej policji we Wrocławiu, patrol konny Straży Miejskiej, zespół Jose Torresa, formacja Zgraja i teatry uliczne.
Na wielkiej scenie na Placu Gołębim, odbyły się występy i koncerty Przyjaciół Fundacji. W tym roku wystąpią dla nas między innymi: Jose Torres z zespołem, formacja Zgraja, Fly Dance Academy, Cheerleaders Wrocław, tancerki Al-Mara, szczudlarze i mażoretki. Na scenie swoje umiejętności zaprezentowali również instruktorzy Zumby, którym do wspólnego tańca  udało się wciągnąć uczestników Korowodu.
Organizowany już po raz czwarty Korowód Nadziei jest nie tylko plenerową imprezą charytatywną, ale też wielkim świętem dla Podopiecznych Fundacji, którzy biorą w nim udział. Do pochodu co roku włączają się tysiące wrocławian, którzy towarzyszą nam w drodze do Rynku.
Te barwne i wesołe pochody organizowane na początku września pozwalają zwrócić uwagę na trudną sytuację dzieci walczących z rakiem, które ze względu na leczenie nie mogą wraz z rówieśnikami rozpocząć roku szkolnego. Dzięki takim wydarzeniom możemy mówić o ich potrzebach i zachęcać do ich wspierania. Wspólny marsz ulicami Wrocławia jest pięknym wyrazem solidarności z dziećmi, które dzielnie walczą o swoje zdrowie i życie.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam