Zakręceni na punkcie pomocy

20 lutego 2015

 

Udawali lwy, krowy i koty. Przez chwilę byli kosmitami i inżynierami. Kłócili się, przeszkadzali sobie, ale powoli, krok po kroku wybudowali wspaniały most, który pokazał, że dogadać się potrafią zawsze i wszędzie.

O kim mowa? O wolontariuszach, którzy pomagają naszej Fundacji. Wczoraj spotkali się na specjalnie dla nich zorganizowanym szkoleniu, podczas którego mogli się nie tylko zintegrować, ale i popracować nad sposobami komunikacji. Nie tylko ze sobą, ale przede wszystkim z małymi podopiecznymi naszej Fundacji. Szkolenie poprowadziły trenerki, które na co dzień pracują z prezesami i zarządami największych polskich korporacji. Dla naszych ochotników przygotowały kilka zabaw i gier, które tylko z pozoru wyglądały na świetną rozrywkę. W rzeczywistości młodzi ludzie musieli uruchomić strategiczne myślenie i znaleźć wspólny język. Dzięki temu, że zaczęli się wzajemnie słuchać i uważnie śledzić swoje reakcje, udało im się z kolorowego papieru i taśmy klejącej stworzyć most. Konstrukcja przetrwała nawet test  obciążenia, po którym oklaskom nie było końca.

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM