Pomagam i wpłacam

Zamień choinkę na energię!

4 stycznia 2013

Ruszyła akcja ENERGETYCZNA CHOINKA, organizowana przez Kogenerację S.A. oraz Enforest Sp. z o.o. Nie wyrzucajmy starych choinek na śmietnik! Po Świętach zanieśmy je do punktów zbiórki, a zostaną one przetworzone na zieloną energię, która ogrzeje mieszkańców Wrocławia. Uzykskane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na wyposażenie PRZYLĄDKA NADZIEI – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu. 

Jeśli cieszyliście się urokiem żywej choinki, możecie sprawić, że także po Świętach przysłuży się ona nie tylko środowisku, ale i chorym dzieciom.

Więcej szczegółów na:

www.kogeneracja.com.pl/

https://www.facebook.com/EnergetycznaChoinka

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam