Pomagam i wpłacam

Zamień choinkę na energię!

4 stycznia 2013

Ruszyła akcja ENERGETYCZNA CHOINKA, organizowana przez Kogenerację S.A. oraz Enforest Sp. z o.o. Nie wyrzucajmy starych choinek na śmietnik! Po Świętach zanieśmy je do punktów zbiórki, a zostaną one przetworzone na zieloną energię, która ogrzeje mieszkańców Wrocławia. Uzykskane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na wyposażenie PRZYLĄDKA NADZIEI – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu. 

Jeśli cieszyliście się urokiem żywej choinki, możecie sprawić, że także po Świętach przysłuży się ona nie tylko środowisku, ale i chorym dzieciom.

Więcej szczegółów na:

www.kogeneracja.com.pl/

https://www.facebook.com/EnergetycznaChoinka

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam