Pomagam i wpłacam

Zapachniało kawą…

27 kwietnia 2012

Klinikę przy Bujwida i przebywających w niej pacjentów odwiedza wielu gości. Czasami są to sportowcy, gwiazdy scen muzycznych, malarze, rzeźbiarze.

             Tym razem w Bibliotece Kliniki pojawili się … znawcy kawy z Kawiarni Starbucks mieszczącej się przy Pl.Grunwaldzkim we Wrocławiu. Na spotkanie z nimi przybyli przede wszystkim rodzice naszych podopiecznych, których zwabił rozchodzący się po całej Klinice zapach świeżo parzonej kawy. Pojawiło sie także kilkoro małych pacjentów, którzy z zainteresowaniem oglądali slajdy i słuchali opowieści o historii i miejscach uprawy kawy.

Dowiedzieliśmy się także jak długo należy zaparzać kawę (4 minuty), jak odbywa się jej testowanie przez smakoszy oraz czym jest serce kawy. Rodzice naszych podopiecznych mogli posmakować różnych gatunków kaw, a nasi najmłodsi – pysznej czekolady i czekoladowych słodkości. Na zakończenie wszyscy otrzymali od Starbucksa drobne prezenty.

Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie, pachnące kawą spotkanie!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam