Pomagam i wpłacam

Zapachniało kawą…

27 kwietnia 2012

Klinikę przy Bujwida i przebywających w niej pacjentów odwiedza wielu gości. Czasami są to sportowcy, gwiazdy scen muzycznych, malarze, rzeźbiarze.

             Tym razem w Bibliotece Kliniki pojawili się … znawcy kawy z Kawiarni Starbucks mieszczącej się przy Pl.Grunwaldzkim we Wrocławiu. Na spotkanie z nimi przybyli przede wszystkim rodzice naszych podopiecznych, których zwabił rozchodzący się po całej Klinice zapach świeżo parzonej kawy. Pojawiło sie także kilkoro małych pacjentów, którzy z zainteresowaniem oglądali slajdy i słuchali opowieści o historii i miejscach uprawy kawy.

Dowiedzieliśmy się także jak długo należy zaparzać kawę (4 minuty), jak odbywa się jej testowanie przez smakoszy oraz czym jest serce kawy. Rodzice naszych podopiecznych mogli posmakować różnych gatunków kaw, a nasi najmłodsi – pysznej czekolady i czekoladowych słodkości. Na zakończenie wszyscy otrzymali od Starbucksa drobne prezenty.

Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie, pachnące kawą spotkanie!

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam