Pomagam i wpłacam

Zapisy na ,,Wakacje z marzeniami”

27 lutego 2013

Ruszają zapisy na letni obóz Fundacji Spełnionych Marzeń!

Serdecznie zapraszamy podopiecznych Państwa oddziału do udziału w kolejnym obozie dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Fundację Spełnionych Marzeń. Piąta już edycja tego projektu odbędzie się tym razem na mazurach, w ośrodku wypoczynkowym PLUS http://www.osrodekplus.pl/. Ośrodek Plus jest położony w Okunince nad jeziorem Białym, na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.

Obiekt położony jest przy samym jeziorze, w otoczeniu sosnowego lasu, w strefie o dużej zawartości jodu. Do centrum Okuninki jest około 25 minut idąc drogą wzdłuż plaży. W pobliżu znajduje się las z licznymi ścieżkami turystycznymi i rowerowymi. To doskonałe miejsce na letni wypoczynek dla rodzin z dziećmi oraz młodzieży, dające możliwość korzystania nie tylko z uroków plaży, ale też uprawiania wielu sportów wodnych oraz czynnego wypoczynku.

Spokojna okolica, przepiękna przyroda, krystalicznie czysta woda oraz wiele innych atrakcji gwarantują miły i niezapomniany pobyt.

 

Obóz jest dziesięciodniowy, trwa od 17 do 27 lipca. Udział w nim mogą wziąć dzieci od 7 do 18 roku życia.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt

Marzena Gwadera, tel. 609 770 944 (pon.-pt. w godzinach 10-15)

Dorota Giedo tel. 71 770 32 10 (wt. 10-11, śr. 17-18, czw. 13-14, pt. 10-11).

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam