Pomagam i wpłacam

Zapisy na ,,Wakacje z marzeniami”

27 lutego 2013

Ruszają zapisy na letni obóz Fundacji Spełnionych Marzeń!

Serdecznie zapraszamy podopiecznych Państwa oddziału do udziału w kolejnym obozie dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Fundację Spełnionych Marzeń. Piąta już edycja tego projektu odbędzie się tym razem na mazurach, w ośrodku wypoczynkowym PLUS http://www.osrodekplus.pl/. Ośrodek Plus jest położony w Okunince nad jeziorem Białym, na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.

Obiekt położony jest przy samym jeziorze, w otoczeniu sosnowego lasu, w strefie o dużej zawartości jodu. Do centrum Okuninki jest około 25 minut idąc drogą wzdłuż plaży. W pobliżu znajduje się las z licznymi ścieżkami turystycznymi i rowerowymi. To doskonałe miejsce na letni wypoczynek dla rodzin z dziećmi oraz młodzieży, dające możliwość korzystania nie tylko z uroków plaży, ale też uprawiania wielu sportów wodnych oraz czynnego wypoczynku.

Spokojna okolica, przepiękna przyroda, krystalicznie czysta woda oraz wiele innych atrakcji gwarantują miły i niezapomniany pobyt.

 

Obóz jest dziesięciodniowy, trwa od 17 do 27 lipca. Udział w nim mogą wziąć dzieci od 7 do 18 roku życia.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt

Marzena Gwadera, tel. 609 770 944 (pon.-pt. w godzinach 10-15)

Dorota Giedo tel. 71 770 32 10 (wt. 10-11, śr. 17-18, czw. 13-14, pt. 10-11).

 

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam