Pomagam i wpłacam

Zapraszamy na pełen wrażeń Dzień Dziecka !

22 maja 2018

A kto powiedział, że Dzień Dziecka ma trwać tylko jeden dzieńMy ogłaszamy cały TYDZIEŃ DZIECKA! 

 UWAGA, UWAGA! Wielka akcja dla naszych dzielnych, małych zuchów! Wszystkie dzieci, które OD DZIŚ do 30 maja przyjdą do nas do biura Fundacji przy ul. Ślężnej 114s/1 zostaną obdarowane OGROMNIASTYMI PACZKAMI Z PREZENTAMI!
 ?????

Wyobraźcie sobie, że jesteśmy takim wielkim sklepem z zabawkami – realizujemy zamówienia i zabieramy dzieciaki do miejsca, gdzie spełniają się marzenia Misie, klocki, kolorowanki, gry, puzzle – wszystko w gotowości! Chodźcie, chodźcie!! Czekamy na Was i już przebieramy nogami z niecierpliwości

I od razu ważna wiadomość dla wszystkich maluchów, które teraz są w Przylądku i nie mogą do nas przyjść. Nic się nie martwcie – dla Was szykujemy prawdziwą PETARDĘ ??????? W sam Dzień Dziecka, czyli pierwszego czerwca obsypiemy Was prezentami‼Wszystkich podopiecznych wraz z rodzinami zapraszamy na całą masę atrakcji. Świętowanie tego wyjątkowego dnia zaczynamy od godz. 11:00 w Parku Skowronim na przeciwko Kliniki “Przylądek Nadziei”.  Będą dmuchańce, karuzela wenecka, przejażdżki konne, zdjęcia z foto-budki, zamykanie w bańce mydlanej, spotkanie z papugami i cała masa innych atrakcji. 
Do zobaczenia!!!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam