Zapraszamy na pełen wrażeń Dzień Dziecka !

22 maja 2018

A kto powiedział, że Dzień Dziecka ma trwać tylko jeden dzieńMy ogłaszamy cały TYDZIEŃ DZIECKA! 

 UWAGA, UWAGA! Wielka akcja dla naszych dzielnych, małych zuchów! Wszystkie dzieci, które OD DZIŚ do 30 maja przyjdą do nas do biura Fundacji przy ul. Ślężnej 114s/1 zostaną obdarowane OGROMNIASTYMI PACZKAMI Z PREZENTAMI!
 ?????

Wyobraźcie sobie, że jesteśmy takim wielkim sklepem z zabawkami – realizujemy zamówienia i zabieramy dzieciaki do miejsca, gdzie spełniają się marzenia Misie, klocki, kolorowanki, gry, puzzle – wszystko w gotowości! Chodźcie, chodźcie!! Czekamy na Was i już przebieramy nogami z niecierpliwości

I od razu ważna wiadomość dla wszystkich maluchów, które teraz są w Przylądku i nie mogą do nas przyjść. Nic się nie martwcie – dla Was szykujemy prawdziwą PETARDĘ ??????? W sam Dzień Dziecka, czyli pierwszego czerwca obsypiemy Was prezentami‼Wszystkich podopiecznych wraz z rodzinami zapraszamy na całą masę atrakcji. Świętowanie tego wyjątkowego dnia zaczynamy od godz. 11:00 w Parku Skowronim na przeciwko Kliniki “Przylądek Nadziei”.  Będą dmuchańce, karuzela wenecka, przejażdżki konne, zdjęcia z foto-budki, zamykanie w bańce mydlanej, spotkanie z papugami i cała masa innych atrakcji. 
Do zobaczenia!!!

 

Pozostałe aktualności

19 lipca 2019

Amerykańska Izba Handlowa wspiera dzieci z Przylądka Nadziei!

W zeszły weekend PO RAZ PIERWSZY nasi warszawscy wolontariusze z Ewą Harapin i naszym prezesem Przemkiem Pohrybieniukiem na czele  brali udział w pikniku Amerykańskiej Izby Handlowej z okazji Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych.

19 lipca 2019

The Event 2019 Raceism.com – ryk silnika, zapach spalin i pomoc dzieciom chorym na raka

Ryk silnika, zapach spalin i PONAD TYSIĄC topowych aut z całej Europy i Azji - The Event 2019 - Raceism.com był niesamowitym wydarzeniem, na którym nie zabrakło największych fanów motoryzacji!

19 lipca 2019

Nasi przyjaciele z ASPA Group po raz kolejny pomagają dzieciom z Przylądka

Nasi WSPANIALI przyjaciele z ASPA Group co roku organizują piknik firmowy połączony z bazarkiem Łucznika - Nr 1 w maszynach do szycia. Co więcej, całkowity dochód z bazarku trafi na rzecz dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądek Nadziei 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!