Zapraszamy na pełen wrażeń Dzień Dziecka !

22 maja 2018

A kto powiedział, że Dzień Dziecka ma trwać tylko jeden dzieńMy ogłaszamy cały TYDZIEŃ DZIECKA! 

 UWAGA, UWAGA! Wielka akcja dla naszych dzielnych, małych zuchów! Wszystkie dzieci, które OD DZIŚ do 30 maja przyjdą do nas do biura Fundacji przy ul. Ślężnej 114s/1 zostaną obdarowane OGROMNIASTYMI PACZKAMI Z PREZENTAMI!
 ?????

Wyobraźcie sobie, że jesteśmy takim wielkim sklepem z zabawkami – realizujemy zamówienia i zabieramy dzieciaki do miejsca, gdzie spełniają się marzenia Misie, klocki, kolorowanki, gry, puzzle – wszystko w gotowości! Chodźcie, chodźcie!! Czekamy na Was i już przebieramy nogami z niecierpliwości

I od razu ważna wiadomość dla wszystkich maluchów, które teraz są w Przylądku i nie mogą do nas przyjść. Nic się nie martwcie – dla Was szykujemy prawdziwą PETARDĘ ??????? W sam Dzień Dziecka, czyli pierwszego czerwca obsypiemy Was prezentami‼Wszystkich podopiecznych wraz z rodzinami zapraszamy na całą masę atrakcji. Świętowanie tego wyjątkowego dnia zaczynamy od godz. 11:00 w Parku Skowronim na przeciwko Kliniki “Przylądek Nadziei”.  Będą dmuchańce, karuzela wenecka, przejażdżki konne, zdjęcia z foto-budki, zamykanie w bańce mydlanej, spotkanie z papugami i cała masa innych atrakcji. 
Do zobaczenia!!!

 

Pozostałe aktualności

15 lutego 2019

#pokaPITa – daj przykład! Pokaż, że pomagasz!

Tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% podatku. ZMIEŃMY TO RAZEM! Daj dobry przykład! Podejmij wyzwanie z Anitą Sokołowską i pokaż wszystkim, że Ty pomagasz!

13 lutego 2019

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do 9 milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

11 lutego 2019

PIT-37 wypełniony przez urząd skarbowy. Czego nie zrobi za ciebie fiskus? [poradnik podatnika]

W tym roku po raz pierwszy fiskus rozliczy podatników automatycznie. Od 15 lutego na rządowym portalu czekać będzie gotowy PIT-37. Wypełniony od A do Z. Czy jednak wszystko będzie w nim ujęte? Sprawdź, czy na pewno nie musisz nic zrobić!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1% podatku