Zapraszamy na pełen wrażeń Dzień Dziecka !

22 maja 2018

A kto powiedział, że Dzień Dziecka ma trwać tylko jeden dzieńMy ogłaszamy cały TYDZIEŃ DZIECKA! 

 UWAGA, UWAGA! Wielka akcja dla naszych dzielnych, małych zuchów! Wszystkie dzieci, które OD DZIŚ do 30 maja przyjdą do nas do biura Fundacji przy ul. Ślężnej 114s/1 zostaną obdarowane OGROMNIASTYMI PACZKAMI Z PREZENTAMI!
 ?????

Wyobraźcie sobie, że jesteśmy takim wielkim sklepem z zabawkami – realizujemy zamówienia i zabieramy dzieciaki do miejsca, gdzie spełniają się marzenia Misie, klocki, kolorowanki, gry, puzzle – wszystko w gotowości! Chodźcie, chodźcie!! Czekamy na Was i już przebieramy nogami z niecierpliwości

I od razu ważna wiadomość dla wszystkich maluchów, które teraz są w Przylądku i nie mogą do nas przyjść. Nic się nie martwcie – dla Was szykujemy prawdziwą PETARDĘ ??????? W sam Dzień Dziecka, czyli pierwszego czerwca obsypiemy Was prezentami‼Wszystkich podopiecznych wraz z rodzinami zapraszamy na całą masę atrakcji. Świętowanie tego wyjątkowego dnia zaczynamy od godz. 11:00 w Parku Skowronim na przeciwko Kliniki „Przylądek Nadziei”.  Będą dmuchańce, karuzela wenecka, przejażdżki konne, zdjęcia z foto-budki, zamykanie w bańce mydlanej, spotkanie z papugami i cała masa innych atrakcji. 
Do zobaczenia!!!

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM