Zapraszamy na koncert Marka Torzewskiego!

25 marca 2013

Wszystkich, kochających muzykę oraz chcących wspomóc podopiecznych Fundacji, zapraszamy na Koncert Nadziei – galę charytatywną, której gwiazdą będzie znany na całym świecie tenor Marek Torzewski.

W 30. rocznicę swojej pracy twórczej artysta zaprezentuje swoje najbardziej znane arie, a towarzyszyć mu będzie zjawiskowa grupa taneczno-akrobatyczna FlyCube.

Niewątpliwą atrakcją oraz swoistą ciekawostką będzie występ w charakterze suportu, Przyjaciół Fundacji, związanych ze światem biznesu, nauki i sztuki. Jednym z Gości Honorowych będzie też Honorowa Ambasadorka budowy ,,Przylądka Nadziei” – Martyna Wojciechowska.

Zapraszamy serdecznie do Opery Wrocławskiej w poniedziałek, 8  kwietnia 2013 r.  o godz. 19.00 

Wszelkie dochody z koncertu przeznaczone zostaną na podopiecznych fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Bilety w cenie 100 zł zamawiać można w biurze Fundacji przy ul. O.Bujwida 42 lub telefonicznie: 71/372 36 09

Obecność Państwa będzie wielką pomocą dla dzieci chorych na nowotwory, my natomiast gwarantujemy doznania muzyczne na najwyższym poziomie.

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!