Pomagam i wpłacam

Zaproszenie na koncert ,,BACH MEETS PERGOLESI”

8 listopada 2012

Szanowni Państwo,

mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się 18 listopada o godzinie 18.00 w Auli Leopoldina na Placu Uniwersyteckim 1 we Wrocławiu.

Będzie to koncert muzyki poważnej, zatytułowany ,,Bach meets Pergolesi” – zabrzmią na nim bowiem utwory właśnie J.S.Bacha oraz G.B.Pergolesiego w wykonaniu słynnych skrzypków, akompaniujących wybitnym solistkom. Będzie to z pewnością uczta dla ucha, a także znaczna pomoc dla dzieci chorych na nowotwory.

Cały dochód z zaproszeń wysokości 100zł każde  przekazany zostanie na rzecz podopiecznych fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową.

Zamowienia prosimy składać pod numerem telefonu fundacji: 71/372 36 09.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam