Zawodnicy Panthers Wrocław odwiedzili nasze dzieci!

16 lipca 2019

Zobaczcie, kto nas odwiedził! W Przylądku Nadziei gościliśmy prawdziwych, boiskowych gladiatorów z  drużyny futbolowej Panthers Wrocław!

 

Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o 🏈 futbolu amerykańskim, zobaczyliśmy z bliska boiskowe uniformy, 😍 które wyglądają jak prawdziwe zbroje i mogliśmy poznać techniki rzutu i łapania. 😎 To wcale nie takie proste! Pantery przebiegły się też po oddziałach, żeby 🎁 rozdać prezenty i 📸zrobić zdjęcia z kibicami!

Dziękujemy z całego serca za WSPANIAŁĄ wizytę i 😘 NIESAMOWITE wrażenia! A cały  Przylądek Nadziei trzyma kciuki za naszych Przyjaciół już 29 czerwca o godzinie 18.00. Na Stadion Olimpijski we WrocławiuPantery grają w finale 🏈 Polish Bowl XIV. Jeśli wygrają – będą 🏆MISTRZAMI POLSKI!

Hej, Pantery!  Jesteśmy z Wami!

Pozostałe aktualności

21 listopada 2019

Oświadczenie Rady Fundacji

W związku z materiałem wyemitowanym w dniu 21.11.2019 na antenie Radia Wrocław, przekazujemy stanowisko Rady Fundacji, odnoszące się do przedstawionych informacji.

21 listopada 2019

230 tysięcy złotych zebranych podczas Kolacji Charytatywnej “Dla Nadziei”

Maja Popielarska, Karol Okrasa, Joanna Bator, Joanna Sierko-Filipowska, oraz wielu znamienitych przedstawicieli wielkich korporacji wzięło udział w Kolacji Charytatywnej "Dla Nadziei", oficjalnej inauguracji działalności Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" w Warszawie.

12 listopada 2019

Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei

Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!