Zawodnicy Panthers Wrocław odwiedzili nasze dzieci!

16 lipca 2019

Zobaczcie, kto nas odwiedził! W Przylądku Nadziei gościliśmy prawdziwych, boiskowych gladiatorów z  drużyny futbolowej Panthers Wrocław!

 

Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o 🏈 futbolu amerykańskim, zobaczyliśmy z bliska boiskowe uniformy, 😍 które wyglądają jak prawdziwe zbroje i mogliśmy poznać techniki rzutu i łapania. 😎 To wcale nie takie proste! Pantery przebiegły się też po oddziałach, żeby 🎁 rozdać prezenty i 📸zrobić zdjęcia z kibicami!

Dziękujemy z całego serca za WSPANIAŁĄ wizytę i 😘 NIESAMOWITE wrażenia! A cały  Przylądek Nadziei trzyma kciuki za naszych Przyjaciół już 29 czerwca o godzinie 18.00. Na Stadion Olimpijski we WrocławiuPantery grają w finale 🏈 Polish Bowl XIV. Jeśli wygrają – będą 🏆MISTRZAMI POLSKI!

Hej, Pantery!  Jesteśmy z Wami!

Pozostałe aktualności

22 sierpnia 2019

Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

20 sierpnia 2019

Pomóż dzieciom chorym na raka mniej czasu spędzać w szpitalu

Leczenie choroby nowotworowej może trwać nawet kilka lat. Dla małych pacjentów kliniki onkologicznej szpital staje się domem, który opuszczają bardzo rzadko. Możemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy w ciągu roku nawet setka dzieci będzie mogła mniej czasu spędzać w szpitalu!

19 sierpnia 2019

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!