Pomagam i wpłacam

Zawodnicy Panthers Wrocław odwiedzili nasze dzieci!

16 lipca 2019

Zobaczcie, kto nas odwiedził! W Przylądku Nadziei gościliśmy prawdziwych, boiskowych gladiatorów z  drużyny futbolowej Panthers Wrocław!

 

Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o 🏈 futbolu amerykańskim, zobaczyliśmy z bliska boiskowe uniformy, 😍 które wyglądają jak prawdziwe zbroje i mogliśmy poznać techniki rzutu i łapania. 😎 To wcale nie takie proste! Pantery przebiegły się też po oddziałach, żeby 🎁 rozdać prezenty i 📸zrobić zdjęcia z kibicami!

Dziękujemy z całego serca za WSPANIAŁĄ wizytę i 😘 NIESAMOWITE wrażenia! A cały  Przylądek Nadziei trzyma kciuki za naszych Przyjaciół już 29 czerwca o godzinie 18.00. Na Stadion Olimpijski we WrocławiuPantery grają w finale 🏈 Polish Bowl XIV. Jeśli wygrają – będą 🏆MISTRZAMI POLSKI!

Hej, Pantery!  Jesteśmy z Wami!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam