Żegnamy Izabellę Skrybant-Dziewiątkowską. Wspaniałą Przyjaciółkę Przylądka

8 maja 2019

Wczoraj pożegnaliśmy we Wrocławiu jedną z naszych najwspanialszych Przyjaciółek Przylądka, która przez całe lata pomagała nam i wspierała chore na raka dzieci w powrocie do zdrowia.

Izabella Skrybant-Dziewiątkowska, której przepiękny głos znamy wszyscy z występów zespołu Tercet Egzotyczny, wiele razy występowała na rzecz małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei. Była jedną z najwspanialszych ambasadorek niesienia pomocy potrzebującym.

Wielkie serce pani Izabelli i jej rodziny czuliśmy również wczoraj. Niezwykłym gestem była prośba, by na pogrzebie pojawili się wolontariusze z Wolontariat Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, a zaproszeni goście zamiast kwiatów, przekazali datek Fundacji. Wolontariusze zebrali 4,5 tysiąca złotych na leczenie dzieci w Przylądku.

Pani Izabello, dziękujemy za wszystko! Będzie nam Pani brakować 💔 ale Pani głos będzie nam towarzyszyć na zawsze…

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!