Pomagam i wpłacam

Żegnamy Izabellę Skrybant-Dziewiątkowską. Wspaniałą Przyjaciółkę Przylądka

8 maja 2019

Wczoraj pożegnaliśmy we Wrocławiu jedną z naszych najwspanialszych Przyjaciółek Przylądka, która przez całe lata pomagała nam i wspierała chore na raka dzieci w powrocie do zdrowia.

Izabella Skrybant-Dziewiątkowska, której przepiękny głos znamy wszyscy z występów zespołu Tercet Egzotyczny, wiele razy występowała na rzecz małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei. Była jedną z najwspanialszych ambasadorek niesienia pomocy potrzebującym.

Wielkie serce pani Izabelli i jej rodziny czuliśmy również wczoraj. Niezwykłym gestem była prośba, by na pogrzebie pojawili się wolontariusze z Wolontariat Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, a zaproszeni goście zamiast kwiatów, przekazali datek Fundacji. Wolontariusze zebrali 4,5 tysiąca złotych na leczenie dzieci w Przylądku.

Pani Izabello, dziękujemy za wszystko! Będzie nam Pani brakować 💔 ale Pani głos będzie nam towarzyszyć na zawsze…

Pozostałe aktualności

1 czerwca 2020

Dzień Dziecka w Przylądku i… pod Przylądkiem!

Nie ma rzeczy niemożliwych‼ Choć ze względów bezpieczeństwa do kliniki Przylądek Nadziei wchodzić nie wolno, to i tak Dzień Dziecka udał się ZNAKOMICIE! Czerwone Noski postanowiły za wszelką cenę spotkać się dziś z dziećmi, żeby złożyć życzenia. I wymyśliły!

25 maja 2020

XIII Onkoigrzyska dla Dzieci i Młodzieży tym razem online!

Bieg rodzinny, rzut piłeczką palantową, skok w dal - pamiętacie zeszłoroczne Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży? Radości, zabawy i pozytywnych emocji było co nie miara i kibiców głośne brawa! W tym roku czekają nas Onkoigrzyska, ale w nieco innej formie, bo... wirtualnej!

25 maja 2020

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka!

Dzieci chore na raka 1 czerwca też obchodzą Dzień Dziecka! Pamiętajmy tego dnia o najmłodszych, którzy na co dzień mierzą się z tą podstępną chorobą. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam