Pomagam i wpłacam

Żegnamy Izabellę Skrybant-Dziewiątkowską. Wspaniałą Przyjaciółkę Przylądka

8 maja 2019

Wczoraj pożegnaliśmy we Wrocławiu jedną z naszych najwspanialszych Przyjaciółek Przylądka, która przez całe lata pomagała nam i wspierała chore na raka dzieci w powrocie do zdrowia.

Izabella Skrybant-Dziewiątkowska, której przepiękny głos znamy wszyscy z występów zespołu Tercet Egzotyczny, wiele razy występowała na rzecz małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei. Była jedną z najwspanialszych ambasadorek niesienia pomocy potrzebującym.

Wielkie serce pani Izabelli i jej rodziny czuliśmy również wczoraj. Niezwykłym gestem była prośba, by na pogrzebie pojawili się wolontariusze z Wolontariat Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, a zaproszeni goście zamiast kwiatów, przekazali datek Fundacji. Wolontariusze zebrali 4,5 tysiąca złotych na leczenie dzieci w Przylądku.

Pani Izabello, dziękujemy za wszystko! Będzie nam Pani brakować 💔 ale Pani głos będzie nam towarzyszyć na zawsze…

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam