Żegnamy Izabellę Skrybant-Dziewiątkowską. Wspaniałą Przyjaciółkę Przylądka

8 maja 2019

Wczoraj pożegnaliśmy we Wrocławiu jedną z naszych najwspanialszych Przyjaciółek Przylądka, która przez całe lata pomagała nam i wspierała chore na raka dzieci w powrocie do zdrowia.

Izabella Skrybant-Dziewiątkowska, której przepiękny głos znamy wszyscy z występów zespołu Tercet Egzotyczny, wiele razy występowała na rzecz małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei. Była jedną z najwspanialszych ambasadorek niesienia pomocy potrzebującym.

Wielkie serce pani Izabelli i jej rodziny czuliśmy również wczoraj. Niezwykłym gestem była prośba, by na pogrzebie pojawili się wolontariusze z Wolontariat Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, a zaproszeni goście zamiast kwiatów, przekazali datek Fundacji. Wolontariusze zebrali 4,5 tysiąca złotych na leczenie dzieci w Przylądku.

Pani Izabello, dziękujemy za wszystko! Będzie nam Pani brakować 💔 ale Pani głos będzie nam towarzyszyć na zawsze…

Pozostałe aktualności

19 lipca 2019

Amerykańska Izba Handlowa wspiera dzieci z Przylądka Nadziei!

W zeszły weekend PO RAZ PIERWSZY nasi warszawscy wolontariusze z Ewą Harapin i naszym prezesem Przemkiem Pohrybieniukiem na czele  brali udział w pikniku Amerykańskiej Izby Handlowej z okazji Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych.

19 lipca 2019

The Event 2019 Raceism.com – ryk silnika, zapach spalin i pomoc dzieciom chorym na raka

Ryk silnika, zapach spalin i PONAD TYSIĄC topowych aut z całej Europy i Azji - The Event 2019 - Raceism.com był niesamowitym wydarzeniem, na którym nie zabrakło największych fanów motoryzacji!

19 lipca 2019

Nasi przyjaciele z ASPA Group po raz kolejny pomagają dzieciom z Przylądka

Nasi WSPANIALI przyjaciele z ASPA Group co roku organizują piknik firmowy połączony z bazarkiem Łucznika - Nr 1 w maszynach do szycia. Co więcej, całkowity dochód z bazarku trafi na rzecz dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądek Nadziei 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!