Zespół TIM S.A. pomaga dzieciom z Przylądka!

17 czerwca 2019

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z firmy TIM S.A. za wielkie serca dla małych i dużych pacjentów z Przylądka Nadziei! Dzięki ich pomocy Dzień Dziecka obfitował w wyjątkowe chwile!

Wrocławska firma zawsze wspiera charytatywne i społeczne inicjatywy. Nie inaczej było z okazji tegorocznego Dnia Dziecka. Do naszych podopiecznych, pacjentów kliniki Przylądek Nadziei dotarła przesyłka pełna wspaniałych prezentów! Przyjaciele Przylądka z firmy TIM S.A. podarowali naszym dzieciakom zabawki, gry i sprzęt elektroniczny.  Dzięki nim Dzień Dziecka w Przylądku Nadziei był wydarzeniem, które zapamiętamy na bardzo, bardzo długo!

Zobaczcie, jak bawił się Przylądek Nadziei z okazji Dnia Dziecka i jakie wspaniałe prezenty czekały na dzieci:

Dzień Dziecka Przylądek Nadziei

Gorące pozdrowienia i podziękowania dla całej załogi TIM S.A.! Wspaniale mieć takich Przyjaciół!TIM SA Przylądek Nadziei

Pozostałe aktualności

15 października 2019

Przy klinice Przylądek Nadziei ruszyła poradnia zaburzeń krzepnięcia dla dzieci

W profesjonalnym przygotowaniu poradni i sfinansowaniu dodatkowej diagnostyki Przylądkowi Nadziei pomogła Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".

9 października 2019

TIM S.A. dołącza do Programu Broviac

Nasz “broviakowy” team powiększył się o firmę TIM S.A.! Największy w Polsce sklep elektrotechniczny dołącza do Programu Broviac i funduje dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei zestawy do samodzielnej pielęgnacji wkłucia centralnego w domu.

1 października 2019

NobleBet, nowy sponsor Śląska Wrocław też pomaga dzieciom chorym na raka

Bukmacher Noblebet został nowym sponsorem głównym naszych Przyjaciół, klubu Śląsk Wrocław. Jednak - dzięki decyzji firmy - Przylądek Nadziei wcale nie znika z koszulek zawodników.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!