Zespół TIM S.A. pomaga dzieciom z Przylądka!

17 czerwca 2019

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z firmy TIM S.A. za wielkie serca dla małych i dużych pacjentów z Przylądka Nadziei! Dzięki ich pomocy Dzień Dziecka obfitował w wyjątkowe chwile!

Wrocławska firma zawsze wspiera charytatywne i społeczne inicjatywy. Nie inaczej było z okazji tegorocznego Dnia Dziecka. Do naszych podopiecznych, pacjentów kliniki Przylądek Nadziei dotarła przesyłka pełna wspaniałych prezentów! Przyjaciele Przylądka z firmy TIM S.A. podarowali naszym dzieciakom zabawki, gry i sprzęt elektroniczny.  Dzięki nim Dzień Dziecka w Przylądku Nadziei był wydarzeniem, które zapamiętamy na bardzo, bardzo długo!

Zobaczcie, jak bawił się Przylądek Nadziei z okazji Dnia Dziecka i jakie wspaniałe prezenty czekały na dzieci:

Dzień Dziecka Przylądek Nadziei

Gorące pozdrowienia i podziękowania dla całej załogi TIM S.A.! Wspaniale mieć takich Przyjaciół!TIM SA Przylądek Nadziei

Pozostałe aktualności

19 lipca 2019

Amerykańska Izba Handlowa wspiera dzieci z Przylądka Nadziei!

W zeszły weekend PO RAZ PIERWSZY nasi warszawscy wolontariusze z Ewą Harapin i naszym prezesem Przemkiem Pohrybieniukiem na czele  brali udział w pikniku Amerykańskiej Izby Handlowej z okazji Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych.

19 lipca 2019

The Event 2019 Raceism.com – ryk silnika, zapach spalin i pomoc dzieciom chorym na raka

Ryk silnika, zapach spalin i PONAD TYSIĄC topowych aut z całej Europy i Azji - The Event 2019 - Raceism.com był niesamowitym wydarzeniem, na którym nie zabrakło największych fanów motoryzacji!

19 lipca 2019

Nasi przyjaciele z ASPA Group po raz kolejny pomagają dzieciom z Przylądka

Nasi WSPANIALI przyjaciele z ASPA Group co roku organizują piknik firmowy połączony z bazarkiem Łucznika - Nr 1 w maszynach do szycia. Co więcej, całkowity dochód z bazarku trafi na rzecz dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądek Nadziei 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!