Pomagam i wpłacam

Zespół TIM S.A. pomaga dzieciom z Przylądka!

17 czerwca 2019

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z firmy TIM S.A. za wielkie serca dla małych i dużych pacjentów z Przylądka Nadziei! Dzięki ich pomocy Dzień Dziecka obfitował w wyjątkowe chwile!

Wrocławska firma zawsze wspiera charytatywne i społeczne inicjatywy. Nie inaczej było z okazji tegorocznego Dnia Dziecka. Do naszych podopiecznych, pacjentów kliniki Przylądek Nadziei dotarła przesyłka pełna wspaniałych prezentów! Przyjaciele Przylądka z firmy TIM S.A. podarowali naszym dzieciakom zabawki, gry i sprzęt elektroniczny.  Dzięki nim Dzień Dziecka w Przylądku Nadziei był wydarzeniem, które zapamiętamy na bardzo, bardzo długo!

Zobaczcie, jak bawił się Przylądek Nadziei z okazji Dnia Dziecka i jakie wspaniałe prezenty czekały na dzieci:

Dzień Dziecka Przylądek Nadziei

Gorące pozdrowienia i podziękowania dla całej załogi TIM S.A.! Wspaniale mieć takich Przyjaciół!TIM SA Przylądek Nadziei

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam