Pomagam i wpłacam

Złotówki za kilometry

13 maja 2015

Paweł Śliwiński- nasz wspaniały Przyjaciel, przygotowuje się do kolejnych biegów na rzecz naszych podopiecznych. On biega – wy wspieracie FundacjęJ. Założenie jest proste – biegacz będzie zdobywał kilometry w najbardziej wymagających polskich zawodach, a wszyscy jego kibice i ci, którym leży na sercu los dzieci walczących z rakiem, mogą kupować cegiełki poprzez portal http://www.siepomaga.pl/r/sliwaatrip.

 

Podczas poprzedniej akcji nasz Przyjaciel przebiegł 1400 km. Wziął udział w licznych biegach, ale przede wszystkim ukończył dwa ultramaratony: „147Ultra” i „Bieg 7 Dolin”. Te mordercze biegi wymagają wyjątkowej kondycji i żelaznego charakteru. O tym, jak dużo dał z siebie pan Paweł, niech świadczą jego wyniki z pierwszej z tych tras – dystans 151 km ze Szczecina do Kołobrzegu pokonał w niespełna 23 godziny i zdobył pierwsze miejsce w kategorii juniorów.

 

Jego upór i siła do walki z własnymi słabościami sprawiły, że w ubiegłorocznej akcji uzbierał dla dzieci chorych na raka ponad 1500 zł. W tym roku podniósł poprzeczkę i zakłada, że jego kibice wpłacą aż 2000 zł na pomoc najciężej chorym dzieciom.

Postępy w przygotowaniach oraz osobistą relację możecie śledzić na blogu biegacza:

http://sliwaatrip.wordpress.com/

Liczymy na Was, a za naszego Przyjaciela – trzymamy kciuki!!

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam