Pomagam i wpłacam

Zobacz, jak możesz POMÓC

13 lipca 2011

W czasie wakacji nie próżnujemy i nieustannie zbieramy fundusze na rzecz budowy nowej kliniki onkologicznej "Przylądek Nadziei".

Jak można włączyć się do naszych działań?

Na przykład – zbierając plastikowe nakrętki. Zainicjowana przez nas w lutym 2010 Akcja "Nakrętka" rozkręciła się na dobre:). Przyłączyły się do niej przedszkola, szkoły, firmy i urzędy z całego Dolnego Śląska. Dotychczas zebraliśmy już ponad 60 ton nakrętek. Punkt ich odbioru znajduje się we Wrocławiu, przy targowisku przy ul. Niedźwiedziej 4.

Nowożeńcom proponujemy, aby ich goście zamiast kwiatów przekazywali symboliczne kwoty-cegiełki, które zasilą konto budowy "Przylądka Nadziei".

Miłośników internetu zapraszamy do Wirtualnej Kliniki. Mieści się tam piękny, kolorowy szpital z pełnym wyposażeniem. Każdy odwiedzający może kupić lub ,,współnabyć” jeden z przedmiotów istniejących wewnątrz kliniki. Za pomocą kursorów możemy wybierać rzeczy, dostosowane cenowo do naszych możliwości finansowych: od cegiełki za 10 zł przez lizaka za 15 zł, aż po biurka i regały za kilkaset złotych.

Przez cały czas można również pomagać wysyłając sms o treści NADZIEJA na numer 72165 (koszt to 2 zł + VAT).

 

Zobacz, jak jeszcze możesz pomóc!

 

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam