Pomagam i wpłacam

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

2 czerwca 2015

Czego można życzyć maluchom walczącym z rakiem z okazji Dnia Dziecka? Zbroi błyszczącej dla dzielnego wojownika, bólu brzucha tylko ze śmiechu i umiejętności przesuwania gór – pomysłowość Przyjaciół naszej Fundacji nie miała granic! Do naszej wielkiej akcji – „Złóż życzenia od serca” włączyło się 1000 osób!

Akcję składania życzeń podopiecznym naszej Fundacji prowadziliśmy razem z naszą ambasadorką Martyną Wojciechowską. Elektroniczną pocztówkę z życzeniami mógł wysłać każdy, kto wszedł na naszą stronę internetową. Takich przyjaciół gotowych podzielić się z naszymi małymi Wojownikami dobrym słowem było aż 1000. Każdy z nich złożył piękne życzenia, które teraz znajdą się w albumie dla naszych Podopiecznych.  

Wszystkie życzenia możecie przeczytać w zakładce:  https://naratunek.org/zyczenia/ 

Zobaczcie, jak pomysłowi i serdeczni są ludzie, którzy postanowili przyłączyć się do naszej akcji!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam