Pomagam i wpłacam

1500 km rowerem i 15 000 zł na wsparcie nastolatków chorych onkologicznie

26 kwietnia 2024

3 kraje, 1500 km i 15 000 zł. Oto liczby determinujące rowerowe wyzwanie Pawła. Pomóż mu je podjąć i wesprzeć nastolatków chorych na nowotwory.

Dokładnie rok temu Paweł osiągnął coś niemożliwego. Pokonał 800 km rowerem w 5 dni i uzbierał 8000 zł. W swoją wycieczkę wyruszył znad Jeziora Bodeńskiego i ukończył ją pod kliniką “Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.

Tym razem Paweł chce pomóc naszym Podopiecznym jeszcze bardziej. Dlatego już 10 maja wyruszy w wyjątkową, jeszcze ambitniejszą podróż, obejmującą szlak św. Jakuba i trzy kraje: Portugalię, Hiszpanię oraz Francję. A wszystko to mając do dyspozycji jedynie rower, własne umiejętności i wiarę – że znów się uda pomóc!

Pomóż Pawłowi pomóc nastolatkom

Nie tylko małe dzieci przebywają na leczeniu onkologicznym w “Przylądku Nadziei” we Wrocławiu i w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Chorują również nastolatkowie, którzy przez konieczność poddania się leczeniu nagle tracą marzenia, kontakt z rówieśnikami, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Często więc są na oddziale zagubieni, zamknięci w sobie i niepewni jutra. Dlatego wesprzyjmy ich razem z Pawłem i pokażmy im, że nie są sami w tych trudnych zmaganiach o powrót do zdrowia. I do normalności.

Wesprzyjmy nastolatków w kontynuowaniu nauki, w realizacji własnych pasji i zainteresowań.

Za uzbieraną kwotę kupimy:

  • dostępy do platform streamingowych
  • zestawy klocków LEGO dla dorosłych
  • kursy online (handmade, języki obce, psychologia)

Zapraszamy do wsparcia wyzwania Pawła i naszych Podopiecznych!