Akcje fundacji

Każdego roku staramy się organizować duże eventy, które mają zwracać uwagę mediów i sponsorów na potrzeby małych dzieci chorych na nowotwory. Ponadto chcemy urozmaicić naszym Podopiecznym pobyt w klinice Przylądek Nadziei poprzez ciekawe, mniejsze wydarzenia organizowane w szpitalu - zapraszamy znakomitych gości, organizujemy warsztaty, a także małe uroczystości.

Jakie akcje prowadzimy?

Z naszą Fundacją związane są trzy największe imprezy charytatywne: wrześniowy Korowód Nadziei, grudniowa Gala Zwycięzców i kwietniowy Koncert Nadziei. Dzięki tym wydarzeniom możemy zwrócić uwagę na potrzeby dzieci chorych na nowotwory.

Oprócz tych największych imprez organizujemy także mniejsze atrakcje skierowane bezpośrednio do naszych małych Podopiecznych. Zabieramy dzieci w rejs statkiem, organizujemy im Mikołajki oraz świętujemy nietypowe dni takie jak Święto Puzzli. Wszystko po to, by proces powrotu do zdrowia nie był skoncentrowany tylko na zabiegach medycznych. Wierzymy, że troska o dobre samopoczucie jest tak samo ważna jak opieka nad stanem fizycznym.

Każde z tych większych i mniejszych wydarzeń możesz organizować razem z nami. Barwny korowód, nietuzinkowy koncert, wzruszająca gala albo Dzień Pluszowego Misia to doskonałe okazje, by włączyć się we wspólną walkę o zdrowie i życie dla tysięcy dzieci cierpiących na raka. Dowiedz się więcej o naszych akcjach.

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń

Laura Piórek

662 239 879

Pomaganie jest takie proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM