Pomagam i wpłacam

Akcje fundacji

Każdego roku staramy się organizować duże eventy, które mają zwracać uwagę mediów i sponsorów na potrzeby małych dzieci chorych na nowotwory.

Jakie akcje prowadzimy?

Z naszą Fundacją związane są trzy największe imprezy charytatywne: kwietniowy Koncert Nadziei, wrześniowy Korowód Nadziei i grudniowa Gala Zwycięzców. Dzięki tym wydarzeniom możemy zwrócić uwagę na potrzeby dzieci chorych na nowotwory. Sposobów na pomaganie jest jednak znacznie więcej. I zapraszamy do nich nieprzerwanie przez cały rok!

Oprócz tych największych imprez organizujemy także mniejsze atrakcje skierowane bezpośrednio do naszych małych Podopiecznych. Zabieramy dzieci w rejs statkiem, organizujemy im Mikołajki oraz świętujemy nietypowe dni takie jak Święto Puzzli. Wszystko po to, by proces powrotu do zdrowia nie był skoncentrowany tylko na zabiegach medycznych. Wierzymy, że troska o dobre samopoczucie jest tak samo ważna jak opieka nad stanem fizycznym.

Każde z tych większych i mniejszych wydarzeń możesz organizować razem z nami. Barwny korowód, nietuzinkowy koncert, wzruszająca gala albo Dzień Dziecka to doskonałe okazje, by włączyć się we wspólną walkę o zdrowie i życie dla tysięcy dzieci cierpiących na raka. Dowiedz się więcej o naszych akcjach:

Zapraszamy Was również do pomagania na na co dzień, przez udział w projektach realizowanych przez cały rok. Mamy ich sporo, bo dobro ma wiele oblicz i nieść pomoc można na setki sposobów. A każdy z tych nich jest równie ważny i cenny! I za każdym kryje się radość, uśmiech, szczęście i zdrowie dziecka. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każde Wasze zaangażowanie i mnóstwo dobrej energii. Bo to właśnie dzięki Wam powstały takie projekty:

Zapraszamy do pomagania! A jeśli masz pomysł na własny projekt – napisz, albo zadzwoń! Zróbmy razem coś dobrego!

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!