Pomagam i wpłacam

Podejmij żużlowe wyzwanie Spartan! Razem pokonajmy raka! Edycja 2023

12 czerwca 2023

Już 25 czerwca 2023 roku na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się turniej żużlowców-amatorów Budex Amateur Speedway Cup, który po raz drugi w historii zagości w stolicy Dolnego Śląska. Będą to również kolejne zawody organizowane przez Amatorski Klub Żużlowy “Spartanie”.

Tradycją jest, że zmaganiom amatorskim towarzyszy pomoc potrzebującym, dlatego te wyjątkowe zawody zostaną rozegrane na rzecz podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na Program Program profilaktyczny pielęgnacji skóry u dzieci leczonych onkologicznie.

Wesprzyj Program Profilaktyczny Pielęgnacji Skóry

Program został zainicjowany na początku grudnia 2022 roku. Skierowany jest do rodziców i bliskich dzieci z chorobą nowotworową, którzy aktualnie przebywają na leczeniu w klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Celem Programu profilaktycznego pielęgnacji skóry jest minimalizowanie ryzyka ich wystąpienia i edukowanie jego uczestników. Dzięki udziałowi w Programie rodzic lub opiekun dziecka chorego na nowotwór ma szansę dowiedzieć się, jak pielęgnować skórę dziecka i zapobiegać zakażeniom.

Oprócz kwesty podczas samego wydarzenia, nasz cel chcemy wesprzeć poprzez zbiórkę online i uzbierać kwotę 5000 zł. Wstęp na turniej jest darmowy, dlatego zachęcamy wszystkich kibiców do przekazania zaoszczędzonych w ten sposób środków na poniższą zbiórkę.

Zbiórkę wsparli:

Maciej Zagańczyk
8 miesięcy temu
520 zł
Marcin Szczawiński
8 miesięcy temu
520 zł
Krzysztof Sawczak
8 miesięcy temu
520 zł
Agata Czernatowicz
8 miesięcy temu
25 zł
Lukas Hadwich
8 miesięcy temu
200 zł
Tymoteusz Jachimowicz
8 miesięcy temu
10 zł
Marcin Bochenek
8 miesięcy temu
100 zł
Adam Kuska
8 miesięcy temu
50 zł
Wiewiórski Legal
8 miesięcy temu
1 000 zł
Elżbieta Bednarska
9 miesięcy temu
50 zł
AWW Woldan-Waleczek
9 miesięcy temu
100 zł
Maciej Jarecki
9 miesięcy temu
200 zł