Pomagam i wpłacam

Tour de Pologne dla dzieci chorych na raka

26 lipca 2021

Tour de Pologne dla dzieci chorych na raka

Tour de Pologne dla dzieci chorych na raka

Pana Romana Ostrowskiego mieliście okazję poznać podczas wyzwania charytatywnego “Rowerem dookoła Polski dla dzieci z Kliniki Przylądek Nadziei”. Nasz przyjaciel okrążył Polskę na rowerze pokonując 2215 km. Zajęło mu to 18 dni. Podczas wyzwania pan Roman zbierał pieniądze do naszej wirtualnej skarbonki na Fundusz Ratunkowy dla dzieci z Kliniki Przylądek Nadziei, który pomaga ratować życie dzieci znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej. Łącznie zebrał 2365 złotych. Za co jesteśmy mu ogromnie wdzięczni.

Nie minęło dużo czasu, a pan Roman przyszedł do nas z kolejnym pomysłem na wsparcie dzieci w walce z chorobą. Nasz przyjaciel to prawdziwy sportowiec, który ciągle wyznacza sobie cele. Łącząc je z pomocą charytatywną na rzecz wojowników z Kliniki Przylądek Nadziei. Choć niedawno zakończył swoje wyzwanie to postanowił po raz kolejny wystartować w wyścigu kolarskim i jednocześnie dodać naszym podopiecznym siły do walki z rakiem.

Tym razem pan Roman postanowił wziąć udział w ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego, który odbędzie się 10 sierpnia w Arłamowie. Nasz przyjaciel tego dnia będzie miał do pokonania 80 km i 1365 metrów przewyższeń. Pan Roman ten wyścig dedykuje naszym małym wojownikom i chce kontynuować cel z poprzedniego wyzwania. Tym razem na Fundusz Ratunkowy sportowiec chce zebrać 1000 zł. My mocno kibicujemy naszemu kolarzowi i również Was do tego zachęcamy.

Wesprzyj wyzwanie pana Romana symboliczną cegiełką i razem pomóżmy dzieciom lepiej przejść przez trudne doświadczenie choroby.

Dziękujemy!

 


Partnerzy:

Fabryka Reklamy 

Zbiórkę wsparli:

Anonimowy Pomagacz
3 lata temu
20 zł
Anonimowy Pomagacz
3 lata temu
25 zł
Lukas L
3 lata temu
50 zł
Lukas L
3 lata temu
5 zł
P CZ
3 lata temu
50 zł
Sylwia Zalman
3 lata temu
50 zł
Mateusz Bryła
3 lata temu
40 zł
Magdalena Skrocka
3 lata temu
10 zł