Pomagam i wpłacam

Wszystkie Dzieci Nasze Są. Stream Charytatywny

31 maja 2021

Wszystkich fanów wirtualnych ciężarówek, streamów na Youtubie i dobrej zabawy zapraszamy w weekend 3-4 Lipca 2021. Ruszamy z 5 Edycją Streamu Charytatywnego dla dzieci z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei. Tym razem w rytmach muzyki Majki Jeżowskiej.

Dorzuć grosik do skarbonki

Startujemy w sobotę, 3 lipca o godzinie 10.00. Przez dwa dni, do końca niedzieli, jeździmy po Europie w grze Euro Truck Simulator 2, śpiewamy, bawimy się świetnie i pomagamy! Gospodarzem streamu będzie tradycyjnie nasz niezastąpiony Paweł Kronos Maliszewski z kanału Kronos Gra. Tym razem jednak nie będzie sam! Do naszej ekipy jako Współorganizator dołącza Sebastian PAIN Felisiak z kanału Pain.

Tematem muzycznym będzie piosenka Majki Jeżowskiej, “Wszystkie Dzieci Nasze Są”, którą usłyszycie po każdym donenjciku, przekazanym na leczenie dzieci chorych na raka. Bo podczas streamu – jak zawsze – zbieramy pieniądze na leczenie małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei!

Tym razem, razem z Pawłem, Sebastianem i widzami pomagamy zdobyć środki na Program Broviac, dzięki któremu mali pacjenci otrzymują bezpłatne zestawy do domowej pielęgnacji wkłucia centralnego i mogą mniej czasu spędzać w szpitalu!

GRAMY na serwerze ProMods

Razem z Widzami kanałów YT KronosGra i PAIN będziemy jeździć i zwiedzać zakątki wirtualnej Europy. W trybie multiplayer dołączyć możne każdy! Szczegóły będą podawane podczas streamu.

OGLĄDAMY na YouTube

kanał Kronos Gra:
www.youtube.pl/c/KronosGra

kanał Pain:
www.youtube.com/c/PainU

LICYTUJEMY na Allegro

aukcje charytatywne:
www.allegro.pl/charytatywni/

KIBICUJEMY na Facebooku

Wydarzenie Wszystkie Dzieci Nasze Są:
www.facebook.com/events/292526592283784/

Konwój charytatywny

W niedzielę, 4 lipca, o godzinie 18.00 wyruszy Wielki Konwój Charytatywny. Przedstawiciele wirtualnych spedycji przejadą Europę, żeby przywieźć dzieciom… Sami zobaczycie, co tym razem będzie ładunkiem!

Konwój charytatywny odbędzie się na serwerze dedykowanym, na którym będą tylko i wyłącznie firmy zaproszone przez organizatorów dodatkowo do mapy ETS2 doszły dwa nowe państwa: Hiszpania i Portugalia. To powiększa liczbę miejsc do odwiedzenia.

Organizatorzy Konwoju:

Uczestnicy konwoju

Stream charytatywny. Uczestnicy konwoju

  • Zbiórka: 17:00
  • Wyjazd: 18:00
  • Miasto początkowe: Brest, Roscoff
  • Miasto końcowe: Wrocław
  • Szczegóły organizacyjne i regulamin: Forum TruckersMP

Partnerzy:


PainLaser ProjectTIM SA

MeloradioHard Rock Cafe WrocławŁucznik71ink Tattoo

Fundacja Ronalda McDonaldaPrzylądek NadzieiFundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową


WAŻNE!

Podczas streamów charytatywnych na kanałach KronosGra i Pain już od 1 czerwca jest możliwość przekazywania donejtów na pomoc dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei. Zebrane kwoty w całości dodane zostaną do skarbonki po finale 4 lipca.

Widzowie kanału Kronos Gra w donejtach na Tipply zebrali:

Widzowie kanału Pain w donejtach na Tipply zebrali:


Zapraszamy!

Zbiórkę wsparli:

Anonimowy Pomagacz
2 tygodnie temu
60 zł
Anonimowy Pomagacz
2 tygodnie temu
60,55 zł