Pomagam i wpłacam

Wszystkie Dzieci Nasze Są. Stream Charytatywny

31 maja 2021

Wszystkie Dzieci Nasze Są. Stream Charytatywny

Wszystkich fanów wirtualnych ciężarówek, streamów na Youtubie i dobrej zabawy zapraszamy w weekend 3-4 Lipca 2021. Ruszamy z 5 Edycją Streamu Charytatywnego dla dzieci z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei. Tym razem w rytmach muzyki Majki Jeżowskiej.

Dorzuć grosik do skarbonki
Licytuj na Charytatywni Allegro

Startujemy w sobotę, 3 lipca o godzinie 10.00. Przez dwa dni, do końca niedzieli, jeździmy po Europie w grze Euro Truck Simulator 2, śpiewamy, bawimy się świetnie i pomagamy!

Ruszamy w trasę! Transmisja live u Kronosa:

Ruszamy w trasę! Transmisja live u Paina:

Sobota u Kronosa:

Sobota u Paina:

Gospodarzem streamu będzie tradycyjnie nasz niezastąpiony Paweł Kronos Maliszewski z kanału Kronos Gra. Tym razem jednak nie będzie sam! Do naszej ekipy jako Współorganizator dołącza Sebastian PAIN Felisiak z kanału Pain.


Tematem muzycznym będzie piosenka Majki Jeżowskiej, “Wszystkie Dzieci Nasze Są”, którą usłyszycie po każdym donenjciku, przekazanym na leczenie dzieci chorych na raka. Bo podczas streamu – jak zawsze – zbieramy pieniądze na leczenie małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei!

Emocji podczas takich akcji jest wiele – od zdenerwowania, przez radość i podekscytowanie, stres, aż do spokoju. Jeżeli chodzi o zdenerwowanie to wiadomo, każda akcja ma swoje sukcesy i problemy. My jako streamerzy pracujemy na sprzęcie, który może zawieść, ponieważ to tylko sprzęt, a chcemy dać z siebie wszystko co najlepsze. Tak samo terminy, a jeszcze jak ktoś pracuje, to czas na realizację jest mniejszy, ponieważ prowadzenie kanału traktujemy jako hobby i pasję. Zdenerwowanie i stres też objawia się chwilę przed, ponieważ już wszystko przygotowane i w głowie jest tylko jedno: Daj z siebie wszystko, czy sprawdziłeś wszystko i czy to co przygotowałeś spodoba się odbiorcy i przede wszystkim jak dzieci z Przylądka to odbiorą? Jeżeli chodzi o radość i podekscytowanie to wiadomo, każda taka akcja udana (w moim przypadku to będzie już piąta!) powoduje, że człowiek otrzymuje zastrzyk pozytywnej energii i chęć działania oraz pomagania kolejny raz. Najbardziej obawiałem się akcji w 2020 roku, ponieważ pandemia trochę namieszała, ponieważ nie do końca wiedziałem jak to wyjdzie. Okazało się, że moje obawy były niepotrzebne, ponieważ zebraliśmy ponad 30000 zł dla dzieci i tu nadchodzi spokój. Po każdej udanej akcji czuję się spełniony i spokojny. Co prawda dzień po jestem zmęczony, bo daję z siebie ponad 100% podczas akcji, ale każda taka akcja sprawia, że zmęczenie schodzi na dalszy plan. Najważniejsze dla mnie jest to, że pomagam i poczucie spełnienia przewyższa wszystko. Dla TAKICH CHWIL warto żyć!

Paweł “Kronos” Maliszewski

Co mnie skłoniło do dołączenia do projektu Pawła? Sama idea jest na tyle wystarczająca aby nie musieć skłaniać czy przekonywać! Lubię akcję, lubię gdy coś się dzieje. Ja swoją pomoc otrzymałem od ludzi kompletnie mi nie znanych. Całego świata jedna osoba nie zmieni, ale wystarczy, że damy uśmiech, promyk nadziei czy cokolwiek innego co spowoduje, że osoby potrzebujące przestaną myśleć o problemach wystarczy za nagrodę!

Sebastian “Pain” Felisiak

Tym razem, razem z Pawłem, Sebastianem i widzami pomagamy zdobyć środki na Program Broviac, dzięki któremu mali pacjenci otrzymują bezpłatne zestawy do domowej pielęgnacji wkłucia centralnego i mogą mniej czasu spędzać w szpitalu!

Czy łatwo jest “zarazić” widzów kanału dobrym sercem? Paweł podkreśla, że ilu ludzi, tyle charakterów i stara się podchodzić do każdego indywidualnie.

– Wiadomo, że w niektórych sytuacjach trzeba podchodzić ogólnie do tematu, żeby w klarowny sposób przedstawić daną, akcję, ale też czasami padają indywidualne pytania i trzeba odpowiedzieć w sposób taki, żeby odbiorca zrozumiał przekaz. Początki bywają trudne, a szczególnie gdy pierwszy raz podejmuje się takie akcje jak charytatywne, ponieważ po pierwsze trzeba przekonać osoby dla których się to robi, a po drugie przekonać swoich widzów. Kolejne akcje są już łatwiejsze, ponieważ każda poprzednia akcja czegoś nas uczy i wyciągami wnioski, które przekuwamy później w dalsze akcje, co sprawia, że jest jeszcze lepiej – opowiada Paweł. – Tak naprawdę jak przygotowania mają wpływ na widzów widzimy dopiero w trakcie WIELKIEGO FINAŁU, bo to co zrobimy przed ma wpływ na to, co będzie się działo w trakcie wydarzenia. Promocja, praca i rozmowy przed mocno odbijają się na tym co będzie się działo. Dlatego też warto pokazywać to co ważne i przedstawiać to w atrakcyjny sposób i tak by zatrzymać widza na dłuższą chwilę tak żeby coś wyciągnął z tego i żeby dało mu to do myślenia. Może dzięki takim akcjom przyłączą się kolejne osoby do nas tworząc Charytatywną Ekipę WIELKICH SERC?

GRAMY na serwerze ProMods

Razem z Widzami kanałów YT KronosGra i PAIN będziemy jeździć i zwiedzać zakątki wirtualnej Europy. W trybie multiplayer dołączyć możne każdy! Szczegóły będą podawane podczas streamu.

OGLĄDAMY na YouTube

kanał Kronos Gra:
www.youtube.pl/c/KronosGra

kanał Pain:
www.youtube.com/c/PainU

LICYTUJEMY na Allegro

aukcje charytatywne:
www.naratunek.org/allegro

KIBICUJEMY na Facebooku

Wydarzenie Wszystkie Dzieci Nasze Są:
www.facebook.com/events/292526592283784/

Konwój charytatywny

W niedzielę, 4 lipca, o godzinie 18.00 wyruszy Wielki Konwój Charytatywny. Przedstawiciele wirtualnych spedycji przejadą Europę, żeby przywieźć dzieciom… Sami zobaczycie, co tym razem będzie ładunkiem!

Konwój charytatywny odbędzie się na serwerze dedykowanym, na którym będą tylko i wyłącznie firmy zaproszone przez organizatorów dodatkowo do mapy ETS2 doszły dwa nowe państwa: Hiszpania i Portugalia. To powiększa liczbę miejsc do odwiedzenia.

Organizatorzy Konwoju:

Uczestnicy konwoju

 1. COFFE SPEDITION
 2. KFK LOGISTIC
 3. LAIDBACK TRUCKERS
 4. KING OF THE ROAD
 5. P.H.U. ALMAR
 6. DREAM TEAM
 7. MTD LOGISTIC
 8. AMBER POL LOGISTIC
 9. PANDA SPEDITION
 10. ZAMOTANI LOGISTIC
 11. Q-LOG
 12. TRANSSPED POLAND
 13. AGROMEX
 14. CALATORI TRUCKERS
 15. GTE
 16. TRANSBED
 17. BBAVS
 18. TRUCKERS GO
 19. HGT
 20. AGK SPEDITION
 21. DREAMLINES
 22. H&K
 23. ONENESS
 24. AE QUALITY
 25. CARGO HIT LOGISTIC
 26. RODER INTERNATIONAL TRANSPORT
 27. PRACA 24
 28. DRAGON TRANS
 29. HEAVY DUTY LOGISTIC

 • Zbiórka: 17:00
 • Wyjazd: 18:00
 • Miasto początkowe: Brest, Roscoff
 • Miasto końcowe: Wrocław
 • Szczegóły organizacyjne i regulamin: Forum TruckersMP

Partnerzy:

PainLaser ProjectTIM SA

MeloradioHard Rock Cafe WrocławŁucznik71ink Tattoo

Fundacja Ronalda McDonaldaSakura KazokuAuto DetailingFundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową


WAŻNE!

Podczas streamów charytatywnych na kanałach KronosGra i Pain już od 1 czerwca mieliście możliwość przekazywania donejtów na pomoc dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei. Zebrane kwoty w całości zostały już dodane do skarbonki.

Widzowie kanału Kronos Gra w donejtach na Tipply zebrali:


6943,96 zł

Widzowie kanału Pain w donejtach na Tipply zebrali:


10558,89 zł


Zapraszamy!

Zbiórkę wsparli:

tygodnik Reporterzy.info
3 lata temu
24,60 zł
Allegro Charytatywni
3 lata temu
2 052 zł
Tipply widzowie kanału Kronos Gra
3 lata temu
6 943,96 zł
Tipply widzowie kanału Pain
3 lata temu
10 558,89 zł
AGK Spedition Sokolowski
3 lata temu
100 zł
Monia Truck
3 lata temu
10 zł
Kamil A
3 lata temu
25 zł
Kamil A
3 lata temu
25 zł
Karolina Leciejewska
3 lata temu
25 zł
Sandra Kluskiewicz
3 lata temu
25 zł
jakubox strzemieczny
3 lata temu
15 zł
Justyna Kleszcz
3 lata temu
25 zł
Jakub Stremler
3 lata temu
50 zł
Anonimowy Pomagacz
3 lata temu
60 zł
Anonimowy Pomagacz
3 lata temu
60,55 zł