Karta Banku BPH – wielka pomoc dla małych dzieci


Karta Banku BPH – wielka pomoc dla małych dzieci

 

Płacąc kartą za codzienne zakupy możesz pomóc dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe. To drobny gest dla każdego z nas a mający tak wielkie znaczenie dla chorych i cierpiących dzieci. Od każdej transakcji bezgotówkowej dokonanej przy pomocy karty, Bank BPH przekazuje środki finansowe na rzecz Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Nieważne czy kupisz chleb, buty czy też zapłacisz za wizytę u fryzjera – zawsze gdy dokonasz tego przy użyciu karty kredytowej Na ratunek Dzieciom pomożesz dzieciom  zmagającym  się z nowotworami.

karta ok1%20copy Karta Banku BPH   wielka pomoc dla małych dzieci

Płacąc kartą nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów za to wspierasz dzieci w dążeniu do odzyskania pełni sił i zdrowia. Niejednokrotnie wspierasz je w walce o każdy dzień życia. Dlatego osoby wielkiego serca  i dobrej woli zachęcamy do przyłączenia się do grona posiadaczy tej niezwykłej karty.

Jak otrzymać kartę?

Nie musisz posiadać konta osobistego w Banku BPH. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Doradcą  i  posiadasz zdolność kredytową –http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/karty_kredytowe/karty_partnerskie/na_ratunek_dzieciom

Karta Na Ratunek Dzieciom to również wiele dodatkowych zalet

Oprócz satysfakcji z niesienia pomocy dzieciom szczególnie tego potrzebującym otrzymasz dodatkowo:

·         Nawet 54 dni nieoprocentowanego kredytu zawsze, gdy płacisz kartą i spłacasz całość zadłużenia.

·         Duże wydatki, takie jak zakup telewizora czy remont mieszkania możesz rozłożyć na stałe, atrakcyjne raty.

·         Możesz nią płacić za zakupy i usługi przez Internet (np. rezerwować hotel, kupować bilety lotnicze) oraz dokonywać przelewów.

·         Możesz nią płacić za zakupy i usługi oraz wypłacać gotówkę z bankomatów oznaczonych znakiem MasterCard na całym świecie.

·         Masz 24-godzinną kontrolę wydatków – skorzystaj z całodobowego dostępu do informacji o karcie  logując się na www.bph.pl.

·         Bezpłatny pakiet „Ubezpieczenie w podróży”, który obejmuje koszty leczenia, transportu i repatriacji oraz pobytu osoby towarzyszącej. W zakres pakietu wchodzi również NNW oraz Assistance.

karta ok2%20copy Karta Banku BPH   wielka pomoc dla małych dzieci

 

Zachęcamy do korzystania z karty.