„Z SERCEM, OD SERCA”, czyli jubileusz za 114 tysięcy złotych


„Z SERCEM, OD SERCA”, czyli jubileusz za 114 tysięcy złotych

Nasi Przyjaciele z firmy Osadkowski z Bierutowa znaleźli wspaniały sposób na to, żeby pomóc naszym Podopiecznym. Zamiast wydawać pieniądze na kwiaty i prezenty z okazji okrągłego jubileuszu, wpłacali pieniądze na konto naszej Fundacji. I uzbierali w ten sposób ponad 114 tysięcy złotych!

Pomysłowość Przyjaciół naszej Fundacji i umiejętność znalezienia sposobu na to, jak pomóc naszym Podopiecznym nie ma granic! Przykład? Proszę bardzo! Firma Osadkowski z Bierutowa świętowała właśnie swoje 25-lecie. I z tej okazji dział HR rozesłał do swoich pracowników i klientów firmy apel o to, by zamiast kupować prezenty założycielom firmy – wpłacać pieniądze na rzecz naszej Fundacji. Pomysł okazał się nie tylko strzałem w dziesiątkę i niezwykłą niespodzianką dla państwa Beaty i Władysława Osadkowskich, którzy od lat angażują się w rozmaite projekty społeczne i charytatywne. Ta szlachetna inicjatywa pokazała też, jak zaangażowani i chętni do pomocy są pracownicy i klienci firmy, którzy szeroko otworzyli swoje serca i kieszenie, żeby wesprzeć potrzebujące dzieci. Z dnia na dzień rosła zebrana kwota osiągając ostatecznie ponad … 114 tysięcy złotych.

W trakcie uroczystego balu, podczas którego firma świętowała jubileusz, państwu Beacie i Władysławowi Osadkowskim został przekazany czek, który pokazał, jak hojnie pracownicy i klienci wsparli akcję „Z sercem, od serca!”.

  • z sercem od serca1 160x160 „Z SERCEM, OD SERCA”, czyli jubileusz za 114 tysięcy złotych
  • z sercem od serca2 160x160 „Z SERCEM, OD SERCA”, czyli jubileusz za 114 tysięcy złotych
  • z sercem od serca3 160x160 „Z SERCEM, OD SERCA”, czyli jubileusz za 114 tysięcy złotych