Jubileusz za 114 tysięcy złotych

10 lipca 2015

Nasi Przyjaciele z firmy Osadkowski z Bierutowa znaleźli wspaniały sposób na to, żeby pomóc naszym Podopiecznym. Zamiast wydawać pieniądze na kwiaty i prezenty z okazji okrągłego jubileuszu, wpłacali pieniądze na konto naszej Fundacji. I uzbierali w ten sposób ponad 114 tysięcy złotych!
Pomysłowość Przyjaciół naszej Fundacji i umiejętność znalezienia sposobu na to, jak pomóc naszym Podopiecznym nie ma granic! Przykład? Proszę bardzo! Firma Osadkowski z Bierutowa świętowała właśnie swoje 25-lecie. I z tej okazji dział HR rozesłał do swoich pracowników i klientów firmy apel o to, by zamiast kupować prezenty założycielom firmy – wpłacać pieniądze na rzecz naszej Fundacji. Pomysł okazał się nie tylko strzałem w dziesiątkę i niezwykłą niespodzianką dla państwa Beaty i Władysława Osadkowskich, którzy od lat angażują się w rozmaite projekty społeczne i charytatywne. Ta szlachetna inicjatywa pokazała też, jak zaangażowani i chętni do pomocy są pracownicy i klienci firmy, którzy szeroko otworzyli swoje serca i kieszenie, żeby wesprzeć potrzebujące dzieci. Z dnia na dzień rosła zebrana kwota osiągając ostatecznie ponad … 114 tysięcy złotych.
W trakcie uroczystego balu, podczas którego firma świętowała jubileusz, państwu Beacie i Władysławowi Osadkowskim został przekazany czek, który pokazał, jak hojnie pracownicy i klienci wsparli akcję „Z sercem, od serca!”.

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!