Jubileusz za 114 tysięcy złotych

10 lipca 2015

Nasi Przyjaciele z firmy Osadkowski z Bierutowa znaleźli wspaniały sposób na to, żeby pomóc naszym Podopiecznym. Zamiast wydawać pieniądze na kwiaty i prezenty z okazji okrągłego jubileuszu, wpłacali pieniądze na konto naszej Fundacji. I uzbierali w ten sposób ponad 114 tysięcy złotych!
Pomysłowość Przyjaciół naszej Fundacji i umiejętność znalezienia sposobu na to, jak pomóc naszym Podopiecznym nie ma granic! Przykład? Proszę bardzo! Firma Osadkowski z Bierutowa świętowała właśnie swoje 25-lecie. I z tej okazji dział HR rozesłał do swoich pracowników i klientów firmy apel o to, by zamiast kupować prezenty założycielom firmy – wpłacać pieniądze na rzecz naszej Fundacji. Pomysł okazał się nie tylko strzałem w dziesiątkę i niezwykłą niespodzianką dla państwa Beaty i Władysława Osadkowskich, którzy od lat angażują się w rozmaite projekty społeczne i charytatywne. Ta szlachetna inicjatywa pokazała też, jak zaangażowani i chętni do pomocy są pracownicy i klienci firmy, którzy szeroko otworzyli swoje serca i kieszenie, żeby wesprzeć potrzebujące dzieci. Z dnia na dzień rosła zebrana kwota osiągając ostatecznie ponad … 114 tysięcy złotych.
W trakcie uroczystego balu, podczas którego firma świętowała jubileusz, państwu Beacie i Władysławowi Osadkowskim został przekazany czek, który pokazał, jak hojnie pracownicy i klienci wsparli akcję „Z sercem, od serca!”.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM