Pomagam i wpłacam

Jubileusz za 114 tysięcy złotych

10 lipca 2015

Nasi Przyjaciele z firmy Osadkowski z Bierutowa znaleźli wspaniały sposób na to, żeby pomóc naszym Podopiecznym. Zamiast wydawać pieniądze na kwiaty i prezenty z okazji okrągłego jubileuszu, wpłacali pieniądze na konto naszej Fundacji. I uzbierali w ten sposób ponad 114 tysięcy złotych!
Pomysłowość Przyjaciół naszej Fundacji i umiejętność znalezienia sposobu na to, jak pomóc naszym Podopiecznym nie ma granic! Przykład? Proszę bardzo! Firma Osadkowski z Bierutowa świętowała właśnie swoje 25-lecie. I z tej okazji dział HR rozesłał do swoich pracowników i klientów firmy apel o to, by zamiast kupować prezenty założycielom firmy – wpłacać pieniądze na rzecz naszej Fundacji. Pomysł okazał się nie tylko strzałem w dziesiątkę i niezwykłą niespodzianką dla państwa Beaty i Władysława Osadkowskich, którzy od lat angażują się w rozmaite projekty społeczne i charytatywne. Ta szlachetna inicjatywa pokazała też, jak zaangażowani i chętni do pomocy są pracownicy i klienci firmy, którzy szeroko otworzyli swoje serca i kieszenie, żeby wesprzeć potrzebujące dzieci. Z dnia na dzień rosła zebrana kwota osiągając ostatecznie ponad … 114 tysięcy złotych.
W trakcie uroczystego balu, podczas którego firma świętowała jubileusz, państwu Beacie i Władysławowi Osadkowskim został przekazany czek, który pokazał, jak hojnie pracownicy i klienci wsparli akcję „Z sercem, od serca!”.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam