Informacja dot. rozliczania wydatków za 2013 rok

2 kwietnia 2014

 

Drodzy Rodzice, uprzejmie informujemy, że dnia 31.03.2014 roku upłynął termin rozliczania wydatków za rok 2013. Zgodnie z paragrafem 7. pkt.5 Regulaminu Kont Imiennych:

  1.  „Rozliczane będą faktury VAT, rachunki, karty drogowe i inne dowody wydatkowania środków poniesionych na leczenie dziecka z danego roku kalendarzowego – zgodnie z rokiem obrachunkowym Fundacji. Faktury VAT, rachunki, karty drogowe i inne dowody wydatkowania środków poniesionych na leczenie dziecka z poprzedniego roku są rozliczane tylko do 31 marca roku następnego”.

 

Od 1.04.2014 wydatki poniesione w poprzednim roku nie będą uwzględniane we wnioskach o zwrot kosztów leczenia.

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!