Informacja dot. rozliczania wydatków za 2013 rok

2 kwietnia 2014

 

Drodzy Rodzice, uprzejmie informujemy, że dnia 31.03.2014 roku upłynął termin rozliczania wydatków za rok 2013. Zgodnie z paragrafem 7. pkt.5 Regulaminu Kont Imiennych:

  1.  „Rozliczane będą faktury VAT, rachunki, karty drogowe i inne dowody wydatkowania środków poniesionych na leczenie dziecka z danego roku kalendarzowego – zgodnie z rokiem obrachunkowym Fundacji. Faktury VAT, rachunki, karty drogowe i inne dowody wydatkowania środków poniesionych na leczenie dziecka z poprzedniego roku są rozliczane tylko do 31 marca roku następnego”.

 

Od 1.04.2014 wydatki poniesione w poprzednim roku nie będą uwzględniane we wnioskach o zwrot kosztów leczenia.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM