Pomagam i wpłacam

Informacja dot. rozliczania wydatków za 2013 rok

2 kwietnia 2014

 

Drodzy Rodzice, uprzejmie informujemy, że dnia 31.03.2014 roku upłynął termin rozliczania wydatków za rok 2013. Zgodnie z paragrafem 7. pkt.5 Regulaminu Kont Imiennych:

  1.  „Rozliczane będą faktury VAT, rachunki, karty drogowe i inne dowody wydatkowania środków poniesionych na leczenie dziecka z danego roku kalendarzowego – zgodnie z rokiem obrachunkowym Fundacji. Faktury VAT, rachunki, karty drogowe i inne dowody wydatkowania środków poniesionych na leczenie dziecka z poprzedniego roku są rozliczane tylko do 31 marca roku następnego”.

 

Od 1.04.2014 wydatki poniesione w poprzednim roku nie będą uwzględniane we wnioskach o zwrot kosztów leczenia.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam