Pomagam i wpłacam

Jarmark Dominikański

24 czerwca 2014

Klasztor wrocławskich Dominikanów już po raz drugi zorganizował Jarmark Dominikański bł. Czesława, na którym atrakcji było bez liku. Mogliśmy spróbować kuchni ormiańskiej, zakupić ikony oraz ręcznie robioną biżuterię, a także domowej roboty chleb ze smalcem. Osoby chętne mogły również wybrać się na zakupy do stoiska z odzieżą używaną i antykwariatu, który prowadziła młodzież z zaprzyjaźnionych szkół. Po każdej Mszy goście mogli posłuchać występów zespołów muzycznych, takich jak N.O.E. (Nieograniczona Odpowiedzialność Ewangelizacyjna), 40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 osiołkach, zespołu folkowego „CHUDOBA”, podziwiać popisy zespołu tańca irlandzkiego „ELLORIEN” oraz wyciszyć się przy  pięknej muzyce dawnej zaprezentowanej przez Tomasza Głuchowskiego i Tomasza Dobrzańskiego. Na młodszych uczestników czekały warsztaty czerpania papieru, malowanie twarzy, pokazy walk rycerskich oraz dzięki uprzejmości Wrocławskiej Straży Miejskiej- przejażdżki na konikach. Od samego początku do uroczystego zamknięcia Jarmark brawurowo prowadził o. Norbert Oczkowski, który zachęcał zebranych do otwierania serc i portfeli, a jego poczucie humoru uzupełnione o zacięcie oratorskie pozwoliły już na samym początku imprezy stworzyć wspaniałą atmosferę, która utrzymywała się aż do jej zakończenia.

Dzięki wielkiemu sercu gości obecnych na Jarmarku, udało się uzbierać ponad 16 000 zł, które przeznaczone zostaną na pomoc Podopiecznym Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Serdecznie dziękujemy!

 

Pozostałe aktualności

16 września 2021

Złota Wstążka. Debata ekspertów

W dniu 15 września o godzinie 13.30 miała miejsce debata najznamienitszych specjalistów w dziedzinie onkologii dziecięcej, poświęcona leczeniu białaczki w Polsce i na świecie: wyzwaniom, jakie stoją i mogą pojawić się przed medycyną oraz perspektywom rozwoju i skuteczności terapii. Zapraszamy do jej obejrzenia!

7 września 2021

Kampanię “Złota Wstążka” mięliśmy zacząć z przytupem i… tak właśnie było!

Zbieranie kilometrów w ramach projektu RakReaton, bezpłatne badania USG dzieci oraz uroczysta inauguracja kampanii "Złota Wstążka" - 4 września był kolorowym i radosnym dniem pełen uśmiechu, radości i pomagania!

23 sierpnia 2021

NIE nowotworom u dzieci – bezpłatne badania USG dla dzieci już 4 września!

Mówimy NIE NOWOTWOROM U DZIECI! Dlatego zapraszamy dzieciaki na BEZPŁATNE badania USG, które odbędą się we współpracy z Fundacją Ronalda McDonalda w ramach kampanii  Złota Wstążka!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam