Pomagam i wpłacam

Jarmark Dominikański

24 czerwca 2014

Klasztor wrocławskich Dominikanów już po raz drugi zorganizował Jarmark Dominikański bł. Czesława, na którym atrakcji było bez liku. Mogliśmy spróbować kuchni ormiańskiej, zakupić ikony oraz ręcznie robioną biżuterię, a także domowej roboty chleb ze smalcem. Osoby chętne mogły również wybrać się na zakupy do stoiska z odzieżą używaną i antykwariatu, który prowadziła młodzież z zaprzyjaźnionych szkół. Po każdej Mszy goście mogli posłuchać występów zespołów muzycznych, takich jak N.O.E. (Nieograniczona Odpowiedzialność Ewangelizacyjna), 40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 osiołkach, zespołu folkowego „CHUDOBA”, podziwiać popisy zespołu tańca irlandzkiego „ELLORIEN” oraz wyciszyć się przy  pięknej muzyce dawnej zaprezentowanej przez Tomasza Głuchowskiego i Tomasza Dobrzańskiego. Na młodszych uczestników czekały warsztaty czerpania papieru, malowanie twarzy, pokazy walk rycerskich oraz dzięki uprzejmości Wrocławskiej Straży Miejskiej- przejażdżki na konikach. Od samego początku do uroczystego zamknięcia Jarmark brawurowo prowadził o. Norbert Oczkowski, który zachęcał zebranych do otwierania serc i portfeli, a jego poczucie humoru uzupełnione o zacięcie oratorskie pozwoliły już na samym początku imprezy stworzyć wspaniałą atmosferę, która utrzymywała się aż do jej zakończenia.

Dzięki wielkiemu sercu gości obecnych na Jarmarku, udało się uzbierać ponad 16 000 zł, które przeznaczone zostaną na pomoc Podopiecznym Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Serdecznie dziękujemy!

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam