Pomagam i wpłacam

Każda kawa pomaga! LOTOS dołącza do Kampanii Złota Wstążka!

30 września 2020

Wspólnie chcemy dać dzieciom chorym na nowotwory szansę na szybki powrót do zdrowia i nadzieję na wolne od choroby dzieciństwo. Dlatego KAŻDA KAWA zakupiona w Cafe Punkt na stacjach LOTOS to 10 groszy przeznaczone na pomoc dzieciom chorym na raka.

Aż do 22 listopada kupując dowolną kawę na stacjach paliw naszego Partnera niesiemy pomoc małym pacjentom kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei!

Wielkie brawa i podziękowania dla Grupy LOTOS! Kawę, która rozgrzewa ciało i serca znajdziecie tutaj:

Więcej o akcji Każda Kawa Pomaga

Pozostałe aktualności

16 października 2020

Retromaniacy znów pomagają walczyć z rakiem

Miłośnicy mody i wzornictwa ubiegłych dekad nie tylko kochają vintage, ale również pomaganie! Pokazali to podczas #DniaSzpilek, kiedy dla dzieciaków z Przylądka Nadziei zakładali obcasy w starym stylu. Dziś nie zwalniają i ponownie pomagają naszym dzieciakom podczas Retro Festiwal Kraków.

15 października 2020

To będzie mecz nad mecze! Weterani FC Barcelona kontra Przyjaciele Przylądka Nadziei

Właśnie się dowiedzieliśmy, że BĘDZIE POWTÓRKA! Zaproszenie naszych Przyjaciół z Orli Wąsosz zostało przyjęte! W sierpniu przyszłego roku Przyjaciele Przylądka Nadziei ZNOWU zagrają z weteranami FC Barcelona!

15 października 2020

RakReaton – osiągnęliśmy milion kilometrów!

Prawie 7 200 osób z całej Polski zaangażowało się w wyzwanie sportowe i przez 40 dni pokonało MILION kilometrów dla dzieci chorych na raka. Rekordzista przebył aż 6300 km na rowerze! To właśnie dzięki nim 100 tysięcy złotych trafi na leczenie dzieci w Przylądku Nadziei.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!