Pomagam i wpłacam

POŻYCZKA NA 56 TYSIĘCY… UŚMIECHÓW

30 stycznia 2017

Nasza Fundacja miała przyjemność uczestniczyć w gali rozdania nagród branży pożyczek pozabankowych. Odbyła się na niej licytacja, z której cały dochód został przekazany na podopiecznych Przylądka Nadziei.
Gala Loan Magazine Awards odbyła się już po raz drugi.  26 stycznia wręczono w hotelu Ibis Styles statuetki dla przedstawicieli firm oferujących najlepsze produkty i usługi w 2016 roku na rynku pożyczek pozabankowych i Fintech. Wyróżnienia powędrowały w ręce osób, które wyróżniały się swoją aktywnością w branży oraz szczególnymi osiągnięciami. Prezes naszej Fundacji, pani Agnieszka Aleksandrowicz, miała zaszczyt wręczyć nagrodę w kategorii Społecznie odpowiedzialni 2016.
Organizatorzy gali, ku naszej ogromnej radości, w tym roku wybrali właśnie Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, jako swojego beneficjenta. Dzięki temu, wszystkie wpływy z licytacji przekazane zostały podopiecznym Przylądka Nadziei. Kwota, która wpłynęła na konto, przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ zebrano 56 tysięcy złotych! Jeśli każda złotówka wymienna jest na uśmiech dziecka, to w takim razie za sprawą Loan Magazine staliśmy się bogaci w mnóstwo szczęśliwych maluchów.
Hojność nie może jednak dziwić, bo podczas licytacji było, o co walczyć. Sam Robert Lewandowski, jeden z najlepszych polskich piłkarzy, przekazał na aukcję dwie swoje koszulki z autografami – reprezentacyjną, w której występował podczas Euro 2016 oraz klubową Bayernu Monachium. To nie jedyny sportowiec, któremu zależy na losie chorych dzieci. Także utytułowany siatkarz, Piotr Gruszka, oddał na licytację koszulkę reprezentacji Polski, w której odnosił największe sukcesy. Sporym powodzeniem, poza pamiątkami zawodników, cieszyły się także obrazy naszych podopiecznych, które powędrowały w ręce szczęśliwych zwycięzców za przeszło 10 tysięcy złotych.
Poniżej w linku skrót z aukcji, jaka  miała miejsce podczas Gali:
https://loan-magazine.pl/16-tysiecy-zlotych-koszulke-roberta-lewandowskiego/
 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam