POŻYCZKA NA 56 TYSIĘCY… UŚMIECHÓW

30 stycznia 2017

Nasza Fundacja miała przyjemność uczestniczyć w gali rozdania nagród branży pożyczek pozabankowych. Odbyła się na niej licytacja, z której cały dochód został przekazany na podopiecznych Przylądka Nadziei.
Gala Loan Magazine Awards odbyła się już po raz drugi.  26 stycznia wręczono w hotelu Ibis Styles statuetki dla przedstawicieli firm oferujących najlepsze produkty i usługi w 2016 roku na rynku pożyczek pozabankowych i Fintech. Wyróżnienia powędrowały w ręce osób, które wyróżniały się swoją aktywnością w branży oraz szczególnymi osiągnięciami. Prezes naszej Fundacji, pani Agnieszka Aleksandrowicz, miała zaszczyt wręczyć nagrodę w kategorii Społecznie odpowiedzialni 2016.
Organizatorzy gali, ku naszej ogromnej radości, w tym roku wybrali właśnie Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, jako swojego beneficjenta. Dzięki temu, wszystkie wpływy z licytacji przekazane zostały podopiecznym Przylądka Nadziei. Kwota, która wpłynęła na konto, przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ zebrano 56 tysięcy złotych! Jeśli każda złotówka wymienna jest na uśmiech dziecka, to w takim razie za sprawą Loan Magazine staliśmy się bogaci w mnóstwo szczęśliwych maluchów.
Hojność nie może jednak dziwić, bo podczas licytacji było, o co walczyć. Sam Robert Lewandowski, jeden z najlepszych polskich piłkarzy, przekazał na aukcję dwie swoje koszulki z autografami – reprezentacyjną, w której występował podczas Euro 2016 oraz klubową Bayernu Monachium. To nie jedyny sportowiec, któremu zależy na losie chorych dzieci. Także utytułowany siatkarz, Piotr Gruszka, oddał na licytację koszulkę reprezentacji Polski, w której odnosił największe sukcesy. Sporym powodzeniem, poza pamiątkami zawodników, cieszyły się także obrazy naszych podopiecznych, które powędrowały w ręce szczęśliwych zwycięzców za przeszło 10 tysięcy złotych.
Poniżej w linku skrót z aukcji, jaka  miała miejsce podczas Gali:
https://loan-magazine.pl/16-tysiecy-zlotych-koszulke-roberta-lewandowskiego/
 

 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!